معیارهای انتخاب یک دسته گل عروس یونیک و خاص

دسته گل عروس

معیارهای انتخاب یک دسته گل عروس یونیک و خاص

دسته گل عروس از مواردی است که همه عروس خانم‌ها دوست دارند در عروسی‌شان از نوع شیک و جذابِ آن را داشته باشند. در برگزای مراسم عروسی، جدای دغدغه‌های برگزاری و تشریفات جشن، عروس خانم هم دغدغه‌های خاصِ خودش را دارد. یک میکاپ شیک و گیرا، لباس عروس جذاب و دسته گل عروس شیک که در عکس‌ها به یادگار بماند هم جای خودش را دارد.

برای انتخاب دسته گل عروس،‌ هارمونی داشتن رنگ گل‌ها، هماهنگی آنها با لباس و میکاپ عروس، اندازه گل‌ها، تزئین و گل آرایی و تناسب آن با زمانِ برگزاری مراسم بسیار مهم است. ما در اینترنت گل با سابقه فروش بیش از ۱۰۰۰ دسته گل عروس به عروس خانم‌های محترم و زیبا، قصد داریم در این مقاله شما را برای داشتن یک دسته گل عروس شیک و خاص راهنمایی کنیم تا نظر همه را به خود جلب کنید، پس حتما تا پایان مقاله همراه ما باشید.

دسته گل عروس مصنوعی یا طبیعی

دسته گل عروس 2019

دسته گل عروس اروپایی

ممکن است برخی عروس خانم‌ها تمایل به استفاده از گل مصنوعی برای دسته گل عروسیشان را داشته باشند، این کاملا به میل و سلیقه شما بستگی دارد؛ اما استفاده از گل‌های طبیعی با عطر و شادی‌ای که به شما می‌بخشند، می‌تواند حس بهتری را در شما به وجود آورده و همچنین استفاده از گل‌های طبیعی باعث کاهش اضطراب هم می‌شوند.

البته برای خرید دسته گل عروس مصنوعی یا طبیعی به مدت زمان برگزاری مراسم عروسی‌تان هم توجه کنید. اگر مدت زمان مراسم جشنِ شما طولانی باشد، گل‌ِ طبیعی ممکن است دچار پژمردگی شود، پس به مدت زمانِ مراسم و سلیقه‌تان برای انتخاب گل طبیعی یا مصنوعی توجه کنید.

۴ نکته برای انتخاب دسته گل عروس یونیک و خاص

  1. دسته گلتان را با توجه به لباس عروستان انتخاب کنید. اما منظور از هماهنگی با لباس عروس چیست؟ به طور مثال اگر از لباس عروسِ سبک کلاسیک استفاده می‌کنید، می‌توانید از دسته گل‌های سبک کلاسیک و گرد استفاده کنید. اگر لباس عروستان از نوع مدل‌های اروپایی و دنباله‌دار است، انتخاب یک دسته گلِ مدرن با تزئین‌های جذاب، مانند دسته گل‌های آبشاری برای شما انتخاب مناسبی خواهد بود.
  2. در انتخاب رنگ گل‌ها با توجه به زمان و فصل برگزاری مراسم دقت کنید. برای داشتن یک دسته گل منحصر به فرد،‌ هارمونی رنگ گل‌ها با فصل بسیار موثر است. برای فصل پاییز، انتخاب گل‌های با تم نارنجی به زیبایی دسته گل عروس و همچنین درخشش عکس‌های شما در فصل پاییز کمک می‌کند. در فصل زمستان انتخاب گل‌های سفید، آبی و نقره‌ای انتخاب جذابی خواهد بود. در فصل بهار دست شما در انتخاب دسته گل عروس باز است. برای این فصل می‌توانید از گل‌های پاستلی رنگ مانند آبی، سبز، صورتی و سفید استفاده کنید و برای فصل تابستان می‌توانید به سراغ رنگ‌های جاندارتر بروید.
  3. کار را به کاردان بسپارید. در انتخاب گلفروش خود برای خرید دسته گل دقت کنید. سعی کنید خواسته خود را از دسته گلتان، سلیقه، مدل و سبک لباس و مراسم‌تان را به او توضیح دهید تا بتواند با سبک و سلیقه شما آشنا شود. گلفروش می‌تواند با توجه به سلیقه شما، مناسب‌ترین تزئین را در دسته گل مراسمتان اجرا کند. البته قبل از تمامی این کارها از کیفیت و دقت او برای واگذاری این کار مطمئن شوید.
  4. به اندازه دسته گل توجه کنید. با توجه به قد و سایز عروس خانم، دسته گلی متناسب با او انتخاب کنید. به طور مثال برای عروس خانم‌های ریز اندام، دسته گل متناسب می‌تواند یک دسته گل جمع و جور باشد یا برای عروس خانم‌های بلند قد می‌توانید دسته گل با سایز بزرگتری انتخاب کنید. دسته گل عروسی نه قرار است کل دستان عروس را بپوشاند نه قرار است که در استایل او گم شود!
دسته گل عروس اروپایی

دسته گل عروس جدید

دسته گل عروس جدید ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹

در جدیدترین مدل‌های دسته گل عروس ۲۰۱۹ که مشاهده می‌کنیم، دسته گل‌ها حالت مدرن‌تر و متنوع‌تری را به خود گرفته‌اند. دیگر برای خرید دسته گل جشن، عروس خانم‌ها فقط محدود به انتخاب دسته گل قرمز یا سفید نیستند. در مدل‌های جدید دسته گل‌ها، استفاده از رنگ‌هایی مانند نارنجی، بنفش، قرمز، زرد و دیگر رنگ‌های گرم با تزئین‌های مدرن به چشم می‌خورد. البته در دسته گل‌های عروس مدرن استفاده از شاخ و برگ‌ها برای دیزاینِ شلوغ و طبیعی بسیار به چشم می‌خورد.

دسته گل عروس شیک

دسته گل عروس اروپایی

قیمت دسته گل عروس برای عقد و عروسی

برای خرید دسته گل عروس و انتخاب مدل‌های پیشِ رو، حتما به بودجه‌ای که برای این کار کنار گذاشته‌اید نگاه کنید. مشخص کردن بودجه شما به گلفروش هم کمک می‌کند تا بهترین انتخاب را با توجه به هزینه‌تان به شما پیشنهاد بدهد. برای دریافت قیمت بهتر دسته گل‌های عروسی می‌توانید از گلفروشی‌های اینترنتی مانند اینترنت گل هم دیدن کنید. کافیست به صفحه دسته گل مراجعه کرده تا با قیمت‌های مختلف و مناسب آشنا شوید.

انواع دسته گل عروس

دسته گل عروس که به انگلیسی “Bridal Bouquet” است، مدل‌های متنوعی دارد که برخی از مدل‌های رایج آن عبارت است از:

  • دسته گل مدل آبشاری: چیزی که در دسته گل‌های عروسی آبشاری واضح است، نشان شکوه و تجمل در دسته گل و مراسم عروسی است. ازین رو از این دسته گل برای مراسم‌هایی که باشکوه و مجلل هستند استفاده می‌شود.
  • دسته گل گرد: دسته گل‌های عروس گرد که در بیشتر اوقات موردنظر عروس خانم‌ها است تقریبا برای بیشتر مراسم‌ها و مدل‌های لباس عروس متفاوت مناسب است، اما انتخاب گل‌های زیبا و متناسب به جذاب بودن آن کمک شایانی می‌کند.
  • دسته گل مدل بازویی: دسته گل بازویی که امروزه کمتر استفاده می‌شود؛ برای استایل‌های کلاسیک یا قدیمی مناسب است.
  • دستبند گل عروس: دستبند گل هم نمونه دیگری از دسته گل‌های عروسی است که برخی عروس خانم‌ها علاقه به استفاده از آن دارند. سادگی این دستبندهای گل برای یک استایل ساده و اروپایی، جذابیت خاصی دارد.

نمونه دسته گل عروس اروپایی

دسته گل عروس آبشاری

دسته گل عروس اروپایی

 

دسته گل عروسی

جدیدترین دسته گل عروسی

 

دسته گل عروس 2018

دسته گل عروس جدید

 

دسته گل عروسی

مدل دسته گل عروس

 

دسته گل عروس رز قرمز یا لیلیوم

جالب است بدانید دسته گل‌های عروس لیلیوم و رز قرمز جزو مدل‌های پرتقاضای دسته گل جشن هستند که در زیر با برخی از مدل‌های آن آشنا می‌شوید.

دسته گل عروس رز قرمز

دسته گل رز قرمز

 

دسته گل عروس اروپایی

دسته گل عروس لیلیوم

دسته گل عروس در اینستاگرام

در پیج اینستاگرام اینترنت گل، می‌توانید از مدل‌های دسته گل‌های عروسی که برای مشتریانمان آماده کرده ایم دیدن کنید و برای مراسم جشن و عروسی از آنها ایده بگیرید.

غنچه بیارید، لاله بکارید، خنده برآرید که بهترین روز زندگیتان در پیش است

عروسی در کنار تمام چالش‌ها و زحماتی که ممکن است برای عروس و داماد دارد قرار است به یکی از شیرین‌ترین زندگی آنها تبدیل شود. پس سعی کنید از لحظه لحظه‌های تدارک آن و مراسم جشن لذت ببرید و مدیریت امور را ساده بگیرید. ما در این مطلب از اینترنت گل به نکات مهم برای انتخاب دسته گل عروس شیک و جذاب اشاره کردیم، امیدواریم با آرامش بهترین‌ها را برای مراسم خود انتخاب کنید. همچنین می‌توانید از خدمات اینترنت گل برای گل آرایی جشن‌های عروسی و دسته گل‌های آن دیدن کنید.

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 20 =


WhatsApp chat