همدردی، ایجاد آرامش و قوت قلب با تاج گل یادبود

تاج گل یادبود و خاکسپاری

همدردی، ایجاد آرامش و قوت قلب با تاج گل یادبود

در اغلب کشورها و فرهنگ های دنیا برای کسی که از دنیا می رود، مراسمی برگزار می کنند. روز اول از دنیا رفتن انسان که همراه با خاکسپاری هست و همینطور بسته به نوع فرهنگ در روزهایی دیگر نیز مراسمی با چاشنی های مختلف جهت همدردی با نزدیکان و خانواده شخص متوفی برگزار می شود.

خارج از فرهنگ و رسوم مختلف به صورت ذاتی پس از فوت یک انسان، دیگران برای همدردی با خانواده متوفی برای آنها گل می برند معمولا به صورت تاج گل یادبود تا به این شیوه در کنار آنها قرار بگیرند و باعث تسلی خطر آنها شوند.

تهیه تاج گل یادبود برای شرکت در مراسم خاکسپاری و یا یادبود نه تنها باعث تسکین و آرامش خانواده متوفی می شود بلکه جزیی از آداب شرکت در چنین مراسمی است.

بهتر است برای احترام گذاشتن به بازماندگان حتما با یک تاج گل و یا سبد گل مناسب در مراسم ترحیم شرکت کنیم تا با این شیوه نشان دهیم که برای بازماندگان شخص متوفی، اهمیت بسیار قائلیم طوری که انها احساس کنند که ما در کنارشان هستیم.

در صورتیکه به دلایلی مثل مشغله کاری نمی توانیم در مراسم ترحیم شرکت کنیم، با ارسال یک تاج گل یادبود به این مراسم، در ساعت معینی که بر روی آن پلاکاردی از بابت عرض تسلیت و ناممان نوشته شده است خریداری کرده و به محل برگزاری مراسم ترحیم ارسال کنیم.

این موضوع باعث می شود که خانواده و نزدیکان متوفی احساس همدردی و توجه و اهمیت ما را نسبت به خودشان به خوبی درک کرده و قطعا این موضوع در شرایط حال و روانی آنها تاثیر به سزایی خواهد داشت.

در تاج گل یادبود از چه گل هایی استفاده کنیم؟

تاج گل یادبودو تهیه آن از مواردی است که نیاز زیادی برای صرف وقت و وسواس بسیار ندارد. مهمترین چیزی که در انتخاب تاج گل برای مراسم خاکسپاری و یادبود اهمیت دارد استفاده از ترکیبی است که باعث ایجاد فضایی آرامش بخش گردد و فضای درونی داغ دیدگان را به فضایی پر از آرامش و به دور از هیجان تبدیل کند.

سفارش تاج گل یادبود موضوعی است که باید در بکار بردن نوع گل ها دقت کافی داشته باشید چرا که گل ها و رنگ های متنوع آنها احساس های متفاوتی را در درون انسان ها ایجاد می کند. برای همین تاج گل یادبود شما باید شامل دسته ای از گل های مناسب برای چنین مراسمی باشد تا بخوبی پیام و احساس شما را به مخاطبتان برساند.

همچنین در تهیه تاج گل یادبود باید شرایط طرف مقابلتان را هم خوب در نظر بگیرید. اینکه بازمانده شخص متوفی با شما چه نسبتی دارد. آیا با هم همکار هستید؟ یا اینکه نسبت فامیلی دارید؟ و یا شاید از دوستان صمیمی همدیگرید. اینها مواردی است که در تهیه تاج گل یادبود مناسب تاثیر گذار است.

تاج گل یادبود را به طور متعارف با استفاده از گل گلایل و گل مریم به عنوان پیکره اصلی تاج گل تزیین می کنند. گل مریم دارای عطر و بوی مناسب و آرامش بخش است و همچنین رنگ سفید آن موجب تسلی خاطر می گردد. گل گلایل نیز در رنگ سفید همین خاصیت را خواهد داشت.

می توانید در تزیین تاج گل یادبود علاوه بر گل های گلایل و مریم، از سایر گل ها با تم آرامش بخش استفاده کنید. استفاده از گل رز، گل اورینتال و لیلیوم، گل ارکیده، گل داوودی در رنگ های سرد نظیر سفید، بنفش، آبی و … برای تزیین تاج گل یادبود مناسب خواهند بود.

تاج گل یادبود در اینترنت گل

امکان تهیه انواع تاج گل یادبود به صورت اینترنتی از مجموعه اینترنت گل به سادگی و در زمان بسیار کمی وجود دارد و شما می توانید با صرف زمان ناچیز و با هزینه مناسب تاج گل یادبود مورد نظرتان را تهیه کنید و برای مراسم ترحیم ارسال کنید.

ما حتما در تهیه تاج گل یادبود به شما مشاوره خواهیم داد تا بهترین و مناسبترین تاج گل را با توجه به مراسم و سلیقه شخصی خودتان و میزان هزینه ای که میخواهید بکنید، انتخاب کنید.

با آرزوی زندگی و امید برای همه ایرانیان

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + بیست =


WhatsApp chat