چه گلی به عنوان یه هدیه قشنگ به عزیز دلمون بدیم؟

خرید گل هدیه

چه گلی به عنوان یه هدیه قشنگ به عزیز دلمون بدیم؟

حتما در طول سال براتون زیاد پیش میاد که بخواید به یکی از عزیزاتون هدیه های قشنگ و جذاب بدید و اونها رو هم خوشحال کنید و احساس محبت و صمیمیت یا قدرشناسی رو بین خودتون متبلور کنید. این جور موقعاست که اون هدیه ای که میخواید انتخاب کنید براتون یه چالش میشه مخصوصا وقتی که اون هدیه رو به عزیزترین هاتون میخواید تقدیم کنید. خب اینجاست که یه پای ثابت هدیه تون میتونه دسته گل های تر و تازه و قشنگ اونم با تزیین های خاص یا سبد گل و باکس گلهای جذاب باشه. دسته گل های قشنگ با کنف یا کاغذ پیچ شده، دسته گل های رز با انواع رنگا، دسته گل های ترکیبی گل های مختلف و متنوع و خوش رنگ، دست گل با انواع و اقسام تزیین ها و برگ ها، نظرتون چیه؟ شاید میخواید که کارتون یکمی لوکس تر و خاص تر باشه. پس بریم سراغ سبد گل یا باکس گل. انواع سبد گل های رز، سبد گل لیلیوم، سبد گل اورینتال، سبد گل های داوودی با رنگ های مختلف و یا سبد گلی با ترکیبی از گل های مختلف، باکس های گل خوشگل تو سایزهای مختلف با گل های رز و نرگس یا مثلا باکس گل ارکیده.


خب اینجاست که میخوایم یکمی شما رو ببریم تو فضای گل و بلبل و سبد گل و دسته گل و باکس گل تا شما بتونید بهترین ها رو برای بهترین هاتون انتخاب کنید.


تو این مقاله برای روز تولد عزیزاتون میخوایم حرف بزنیم تا ببینیم از بین دسته گل، سبد گل و باکس گل کدوم یکی شما رو بیشتر جذب می کنه


اگه بخوایم برا تولد یه دسته گل یا باکس گل بگیریم.


وقتی روز تولد یکی از عزیزای شما فرا میرسه حتما قلبتون به شماره میفته و اون روز یه روز خاصی میشه براتون. پس براتون مهمه که یه روز خوب و قشنگ رو براش رقم بزنید خب حالا فکر می کنید اگه یه دسته گل خوشگل، یا یه باکس گل لوکس یا سبد گل چند رنگ بخواید بگیرید باید چه چیزایی رو راجع بهش بدونید؟ شاید به این موضوع تا حالا فکر نکردید که هر گلی برای خودش یه پیامی یا یه احساسی رو به طرف مقابلتون انتقال میده. فکر کردید؟


مثلا می دونستید که یه دسته گل زنبق پیام آور و نشون دهنده تحسین و قدرشناسی هستش. آره همینطوره. پس اگه میخواید موفقیت یکی از دوستان یا اعضای خوانده یا حتی همسرتون رو تبریک بگید می تونید از این دسته گل که البته می تونه به صورت باکس گل هم باشه استفاده کنید.


مطمئنیم که وقتی صحبت از نماد عشق و محبت میشه اسم چه دسته گلی رو به زبون میارید. خب لابد میگید این که دیگه معلومه، گل رز. آفرین به شما. وقتی پای عشق وسط باشه یه دسته گل رز حرف اول رو میزنه. ولی آیا به این توجه کردید که عشق رو هم در قالبای مختلف میشه ریخت و تعریف کرد (البته شاید بگید که عشق حقیقی تو هیچ قالبی جا نمیشه). مثلا من می تونم عاشق پدر و مادرم باشم.

یا عاشق یکی از معمای مدرسه یا استادای دانشگام باشم. خب حالا سوال اینجاست که آیا یه دسته گل رز یا یک سبد گل رز می تونه برای همه این حالات عشق به کار بره. مسلما جواب سوال مثبته ولی تفاوتای زیادی داره. وقتی صحبت از عشق یک پسر و دختر و یا یک زوج جوان میشه یکه تاز بلا منازع دسته گل ها، میشه دسته گل رز. ولی وقتی صحبت از عشق به مادر میشه خب هم میشه مثلا یه دسته گل رز هدیه داد، هم میشه از دسته گلای دیگه هم استفاده کرد. قضیه وقتی جالبتر میشه که رنگ دسته گل رزی هم که میخوایم هدیه بدیم توی معنی ای که برای عزیزمون داره تاثیر میذاره. باید اینو بدونیم که وقتی یه دسته گل رز رو به کسی هدیه میدیم که از ته قلبمون عاشقش هستیم بهترین رنگ برای دسته گل رزمون قرمزه. ولی زمانی که میخوایم انرژی، نشاط و سرزندگی رو به طرفمون انتقال بدیم می تونیم از یه دسته گل رز زرد استفاده کنیم. حالا اگه بخوایم که پاکی و صداقت و یکرنگی رو به معشوقمون القا کنیم می تونیم از دسته گل رز با رنگ سفید استفاده کنیم.


حالا فکر می کنید که تنها دسته گلی که احساس عشق رو انتقال میده گل رزه؟ نه اینطور نیست. دسته گل های دیگه ای هم هستن که برای انتقال حس عشق استفاده می تونن بشن و انتخاب اونها میتونه بستگی به سلیقه طرف مقابلتون داشته باشه. مثلا یه دسته گل آفتابگردون یه نماد برای عشق خالص هستش که البته شادی و سرحالی رو هم با خودش به همراه میاره. دسته گل داوودی نمادی از یه دوستی خالص و بی ریا هستش که شما میتونید اون رو در قالب سبد گل یا حتی یه باکس گل هم به یه دوست صمیمی هدیه کنید.

فرض کنید میخواید روز تولد مادرتون براش گل بگیرید. خیلی مادرا با دیدن یه دسته گل ارکیده که از طرف فرزندشون باشه خیلی بیشتر خوشحال میشن تا یه دسته گل رز. پس می تونید یه دسته گل ارکیده یا یه باکس گل ارکیده برای روز تولد مادرتون بگیرید. دسته گل های ارکیده می تونه نماد شکوه و بزرگی یه عشق باشه و این در مورد عشق فرزند به مادر صدق می کنه.


از دسته گل لیلیوم غافل نشیم. گل لیلیوم نماد خوشبختی و نشاط و شادی هستش. برای یک زوج موفق و عاشق، یه دسته گل که حاوی گل لیلیوم باشه خیلی هدیه جالبی میشه و نشون دهنده احساس رضایت کامل از زندگی مشترک هستش. البته میشه لابه لای دسته گل یا سبد گل لیلیوم از گل های معطر اورینتال هم استفاده کرد که عطرش فضای خونه رو پر کنه.


تو انتخاب گل می تونید دسته گل مورد نظرتون رو با رنگ مورد علاقه معشوقتون انتخاب کنید تا اون رو ذوق زده کنید. اگه معشوق شما یه شخص پر از انرژی و پر نشاطه بهتره از دسته گل یا سبد گل های به رنگ زرد استفاده کنید. مطمئن باشید که شما رو به خاطر انتخابتون تحسین می کنه. اگه طرفتون آدم آروم و خونسردی هستش می تونید از دسته گل های داوودی، میخک و یا فریزیا با رنگ های طبع ملایم مثل سفید و آبی استفاده کنید.

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 4 =


WhatsApp chat