انواع باکس گل برای سفارش

انواع باکس گل

انواع باکس گل برای سفارش

باکس گل انواع و مدل‌های مختلفی دارد که هرکدام طرفداران خاص خودش را دارد. باکس گل یکی از پرطرفردارترین مدل‌های گل هدیه برای علاقه‌مندان گل های زینتی است. گل‌های مختلف را میتوان در انواع باکس گل به شیوه های مختلف آرایش و تزیین کرد. معمولا خانم ها و آقایان از باکس گل برای هدیه دادن به صمیمی‌ترین بستگان و دوستان و همسر خود استفاده می‌کنند و این را به عنوان نمادی از عشق و محبت و دوستی می دانند.

باکس گل جزو جدیدترین مدل‌های طراحی و قالب بندی گل است و استقبال بسیار زیاد در بین طرفرداران گل‌های زینتی از انواع باکس گل موجب شده که انواع و اقسام آن از نظر نوع جنس، شکل و اندازه آن به صورت عمده تولید گردد و حتی برخی تولید کنندگان باکس گل هم، کار را به صورت سفارشی با طرح و جنس مورد نظر مشتری، می‌سازند.

انواع باکس گل از نظر شکل و فرم

باکس گل انواع و اقسام مختلف و متفاوتی دارد. باکس گل را می توان در فرم های بسیار متنوعی سفارش و به عزیزان خود هدیه داد.

باکس های مکعبی

باکس گل مکعبی یا مستطیلی با درب ساده و جداشونده یکی از مدل های ساده و کلاسیک باکس های گل است که امروزه همچنان مشتریان خود را دارد. بدنه این باکس‌ها می‌تواند به صورت طلقی و شفاف با رنگ‌های مختلف باشد یا از جنس های دیگر مثل چوب، فلز، چرم و حتی ترکیب این موارد با رنگ‌های متنوع و به صورتی که نور را از خود عبور ندهند باشد.

تصویر تخت شده این نوع باکس گل می‌تواند به شکل مربع یا مستطیل باشد. معمولا در مدل مربع شکل از زوج گل ها استفاده می‌شود به خصوص اگر قصد بر استفاده از گل رز باشد. در صورتی که تصویر تخت شده باکس به شکل مستطیل باشد، نسبت طول به عرض آن بیشتر است. ممکن است باکس به صورت مستطیل با نسبت طول به عرض کم باشد یا با نسبت طول به عرض زیاد باشد که در این حالتِ آخر، باکس طولی مستطیلی به آن گفته می‌شود و طول آن ممکن است که حتی تا ۱ متر هم برسد.

باکس های مستطیلی و مربعی می‌توانند با درب‌های ساده و کاملا جدا شونده باشند که معمولا این حالت برای باکس گل طلقی و شفاف است. بعضی از باکس گل‌های مستطیل دربشان به صورت لولایی باز و بسته می‌شود و حالت صندوقچه به خود دارند؛ که در واقع پس از آنکه عمر گل ها به پایان رسید، می‌توان از خود باکس هم برای تزئین هدایا استفاده کرد و معمولا آن را دور نمی‌ریزند.

باکس گل هدیه

باکس گل رز

باکس گل استوانه

باکس گل استوانه‌ای، نسبت به باکس‌های مستطیل جدیدتر هستند و تقریبا میتوان گفت که از گلدان های قدیمی خانگی الگوی گرفته شده‌اند. این با کس‌ها با قطر کف و دهانه باکس و ارتفاع آن معمولا شناخته می شوند. انواع  رنگ ها و طرح های چاپ شده در باکس‌های استوانه‌ای موجود است و جنس آنها ممکن است از فلز، پلاستیک یا حتی طلق شفاف باشد.

به خاطر ارتفاعی که باکس دارد معمولا از گل‌هایی که دارای شاخه هستند استفاده می‌کنند و برای فیکس کردن گل در باکس در قسمت پایینی آن از اسفنج بهره می گیرند. استفاده از گل‌های متنوع و رنگ‌های مختلف که با رنگ بدنه باکس تناسب داشته باشد زیبایی و جلوه خاصی به این باکس گل می‌دهد.

یک مدل خاص از باکس‌های استوانه‌ای، باکس دایره‌ای است که از عمق کمتری نسبت به سایر باکس‌های استوانه برخوردار است. درب باکس‌های استوانه و دایره‌ای معمولا به صورت ساده روی خود باکس سوار می‌شود و درب های لولایی چندان کاربردی در ساخت باکس‌های استوانه‌ای ندارند.

باکس گل استوانه ای

باکس گل هدیه تولد

باکس گل قلبی

باکس گل قلبی نمونه دیگری از باکس های گل است که به خاطر طرح قلب و مناسب بودن برای زوج های جوان طرفدار بسیار دارد. معمولا در روزهای تولد، سالگرد ازدواج، ولنتاین و برخی اعیاد و مناسبت های عاشقانه، توجه عشاق جوان به تهیه باکس گل طرح قلب جلب می شود. این نوع باکس در سایزهای مختلفی در دسترس است و عمق آن می تواند کم و یا متوسط باشد.

گل آرایی در باکس های قلبی عمدتا با گل رز که مناسبترین گل برای ابراز عشق و علاقه است انجام می شود گرچه هرکسی می تواند باکس قلب خود را با گل های مورد علاقه و سلیقه خود گل آرایی کند. درب باکس های قلبی هم، به صورت طرح قلب به شکل ساده بر روی خود باکس قرار می گیرد و باز و بسته می شود. برای چیدن گل ها در کف باکس از اسفنج با قابلیت کشش آب استفاده می کنند تا عمر گل ها درون باکس بیشتر باشد.

باکس گل قلبی

باکس گل هدیه

باکس گل حروف و شکل های مختلف

یکی از پرطرفدارترین مدل‌های باکس گل، باکس گلِ حروف انگلیسی است که بیشتر هم در جشن‌های تولد به صورت هدیه داده می‌شوند. البته همه باکس های ۲۶ حرف انگلیسی در بازار به سادگی یافت نمی‌شوند ولی برخی از حرف ها مثل M، S، E، F، H، N و … به وفور در بازار موجود هستند. در واقع این باکس حرف ها، نماد اسم کسی است که می‌خواهیم به او هدیه بدهیم و اولین حرف از اسم اوست. هدیه با باکس حروف نشان دهنده اهمیت و ارزش فرد برای دادن هدیه است.

همچنین باکس گل را میتوان به انواع شکل‌های مختلف در بازار تهیه کرد. شکل‌هایی که از شکل هندسی مشخصی تبعیت نمی‌کنند و بسته به سلیقه افراد متفاوت هستند.

باکس حروف

باکس گل حرف S

باکس های گل از نظر نوع جنس

باکس گل را از نظر جنس میتوان به مدل‌های مختلف دسته بندی کرد؛ جنس هایی مانند چوب، فلز، پلاستیک، مقوا، طلق.

باکس گل چوبی

باکس های چوبی معمولا به صورت جعبه‌ای در بازار یافت می‌شوند. طرح‌ها و رنگ‌های مختلف را روی باکس چوبی مستطیلی میتوان پیاده کرد. نوع گرد و استوانه‌ای آن معمولا به صورت سبدهای بافته شده وجود دارد. استفاده از چوب به جای فلز و پلاستیک به خاطر حس طبیعی بودن آن طرفداران خاص خود را دارد.

باکس فلزی

باکس فلزی هم دسته‌ای جدیدتر از باکس است که با رنگ‌های متنوع و طرح‌های مختلف در بازار موجود هستند. باکس‌های فلزی قابلیت استفاده مجدد برای کارهای دیگر را به خوبی دارند چراکه از دوام و استحکام خوبی برخوردار هستند.

باکس مقوایی

باکس‌های مقوایی از قدیمی‌ترین باکس‌هایی است که برای گل آرایی استفاده میشدند. امروزه انواع باکس‌های مقوایی با جنس بسیار مرغوب‌تر، نسبت به مدل‌های قدیمی آن در بازار وجود دارند. ضخامت و کیفیت آنها افزایش یافته و قابل استفاده برای انواع مدل‌های شکلی باکس هستند.

باکس طلقی یا شیشه ای

باکس های طلقی و شفاف مدل دیگری از باکس گل هستند که دارای ویژگی عبور نور از داخل خود می‌باشند. به عبارت دیگر بدنه باکس شفاف است و می توان داخل آن را کاملا مشاهده کرد. باکس‌های طلقی به خاطر انعطاف پذیری بالایی که دارند بعضا ممکن است که فرم اولیه خود را در صورت فشار از دست بدهند.

به همین خاطر نوع دیگری از باکس‌های شفاف تولید شد که مانند شیشه شفاف و ضخیم است ولی جنس آن از پلاستیک است که امکان شکستن در برابر ضربه در آن وجود ندارد. همچنین کاملا آب بندی شده است و از آنجایی که به خاطر شفاف بودن از اسفنج در آن استفاده نمی‌کنند، می توان کف آن را مقداری آب ریخت و گل ها را مستقیما در داخل آن قرار داد و تازگی گل را به این شیوه حفظ کرد.

خرید باکس گل هدیه

باکس گل هدیه تولد

نحوه گل آرایی در باکس گل

پس از اینکه مدل باکس گل خود را از نظر شکل و جنس انتخاب کردید، نوبت به این می‌رسد که داخل آن را گل آرایی و چیدمان کنیم. مهمترین عاملی که در گل آرایی باکس گل مهم است، مناسبتی است که به خاطر آن می‌خواهیم باکس گل هدیه دهیم. به عنوان مثال اگر برای روز تولد همسر یا دوست صمیمیمان می‌خواهیم باکس گل هدیه بخریم، می‌توانیم از باکس حروف انگلیسی استفاده کنیم. همینطور می‌توانیم از باکس‌های مستطیلی که در داخل آن با گل‌های رنگی مختلف، اول حرف یا حتی عدد سال تولد عزیزمان را بنویسیم. به علاوه میتوان باکسی تهیه کرد که علاوه بر گل قسمتی هم مختص سایر هدایا یا شیرینی‌های کوکی داشته باشد.

یکی دیگر از متداول‌ترین نحوه چیدمان گل در داخل باکس، مخصوص باکس‌های مستطیلی بلند و لاغر است که با چند شاخه گل شاداب و سرزنده معمولا گل رز، چیده می‌شود و نمادی از عشق و سادگی و بی آلایشی است.

کیک گل

یکی از مدل هایی که میتوان در قالب باکس گل قرار داد و بسیار منحصر به فرد است، کیک گل هست. کیک گل، قالبی از گل است که با انواع و اقسام گل‌ها، معمولا گل‌های غنچه ریز آراسته می‌شود و از همان رنگ‌هایی که در کیک‌های خوردنی مجالس استفاده می‌شود میتوان با توجه به رنگ گل، در کیک گل هم استفاده کرد.

می توان کیک گل را مانند کیک‌های خوردنی در چند طبقه ساخت و از شمع هم در آن استفاده کرد. کیک گل یک هدیه منحصر به فرد برای کسی است که در زندگی ما شخص منحصر به فردی بوده و هدیه بسیار مناسبی خواهد بود و جزو هدایای لوکس و لاکچری پر قیمت به حساب می آید. ضمنا تنوع در شکل و فرم و رنگ مورد نظر برای ساختن کیک گل، دست مشتری را برای درست کردن یک هدیه فوق‌العاده باز می گذارد.

کیک گل

کیک گل رز

قیمت باکس گل

طبیعتا یکی از مواردی که علاقه مندان به باکس گل به آن اهمیت می‌دهند، قیمت باکس گل هست. قیمت باکس گل تابعی از خود باکس به علاوه نوع و حجم گل هایی است که در داخل باکس کار می‌روند و گل آرایی می‌شوند. ما در مجموعه اینترنت گل، از گل های تازه و با کیفیت برای گل آرایی و چیدمان در باکس گل استفاده می‌کنیم.

با توجه به اینکه انواع گل ها قیمت‌های متفاوتی در داخل بازار دارند، قیمت باکس گل هم با توجه به نوع گل مصرفی متفاوت خواهد شد. شما هر زمان که نیاز به باکس گل داشته باشید، می‌توانید مدل مورد نظرتان را از بخش فروشگاه ما مشاهده کرده و پس از انتخاب  با ما تماس بگیرید و از قیمت نهایی باکس خودتان که به محل مورد نظر شما ارسال می‌شود، مطلع شوید. سعی ما در مجموعه اینترنت گل ارائه با کیفیت‌ترین گل ها با قیمت‌های مناسب و مطلوب مشتریانمان است.

سفارش باکس گل از اینترنت گل

اگر قصد خرید باکس گل برای جشن تولد، سالگرد ازدواج یا برای مراسم خاصی را دارید و قبلا هم از اینترنت گل خرید اینترنتی نداشتید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما سری به سایت ما در اینترنت گل یا آدرس اینستاگرامی پیج ما سر بزنید  و انواع باکس گل‌های ما را ببینید.

پس ازینکه باکس گل مورد نظر خودتان را انتخاب کردید، می‌توانید با ما تماس گرفته و اطلاعات دقیقتری را از پرسنل مجموعه ما در مورد محصول مورد نظرتان بخواهید. حتی در صورتی که مدل خاصی مد نظر شما هست می‌توانید آن را با تزیین کاران ما در میان بگذارید و دقیقا محصولی که در ذهن دارید را سفارش دهید. بعد از ثبت سفارش، اطمینان داشته باشید که در مدت زمان کمی سفارشتان را با همان زیبایی و کیفیت که در نمونه های سایت ما انتخاب کردید، درب منزل خودتان تحویل می‌گیرید.

برای هر مشاوره‌ای که در زمینه گل نیاز دارید و برای دیدن سایر محصولات ما اعم از دسته گل، سبد گل، تاج گل، گل آرایی مجالس و ماشین های عروس به سایت ما سر بزنید یا با مشاوران ما تماس بگیرید تا متناسب با نیاز شما محصولات مناسبتان را به شما پیشنهاد دهیم.

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =


WhatsApp chat