سفارش گل آنلاین – گل را از اینترنت گل سفارش دهید

سفارش گل آنلاین تهران

سفارش گل آنلاین – گل را از اینترنت گل سفارش دهید

سفارش گل آنلاین برای علاقه مندان گل‌ها و گیاهان، ویژگی مهمیست که خرید را برای افراد با لذت و آسایش همراه کرده است. علاقه‌مندان به سفارش گل، به طور سنتی در گذشته گل‌های مورد نظر خود را از گل فروشی‌های سطح شهر تهیه می‌کردند. برای این کار لازم بود که آنها مستقیما به گل فروشی مورد نظرشان مراجعه کنند و از میان گل‌های موجود در داخل گل فروشی ترکیب مورد نظر خودشان را انتخاب نمایند و پس از آماده شدن آن را تحویل بگیرند.

از زمانی‌که اینترنت در سطح وسیعی در میان مردم کشورهای مختلف در دسترس قرار گرفته است، بسیاری از کسب و کارها فعالیت خود را در حوزه اینترنت شروع کردند و توانستند ارتباط خوبی با مشتریان خود از طریق فضای آنلاین برقرار کنند.

فروش گل از طریق اینترنت و به وسیله گلفروشی‌های اینترنتی سالیان بسیاری است که در میان علاقه مندان به گل‌ها و گیاهان جا افتاده و توانسته است خدمات بسیار مناسبی را برای ایجاد یک فضای سفارش گل آنلاین ایجاد نماید. در این مقاله در مورد ملزومات کسب و کار سفارش گل آنلاین صحبت می‌کنیم و سعی می‌کنیم که شما را با فرآیندی که اینترنت گل در بیزینس سفارش گل آنلاین خود دنبال می‌کند بیشتر آشنا کنیم.

سفارش گل آنلاین در تهران

خرید اینترنتی گل و گیاه

بخش‌های مختلف سیستم سفارش گل آنلاین

سیستم بیزینس سفارش گل آنلاین اینترنت گل از دو بخش اصلی به صورت زیر تشکیل می‌شود :

  1. بخش استراتژی تبلیغات، شناساندن برند به مشتری و جذب مشتری بیشتر (مارکتینگ)
  2. بخش تامین، توزیع و دلیوری محصول به مشتریان و پشتیبانی

در ادامه در مورد هر یک از این دو بخش صحبت خواهیم کرد.

برای اینکه مشتریان گل بتوانند سفارش گل خود را در فضای اینترنت به گل فروشی‌ها برسانند؛ باید در ابتدای امر آن بیزینس را بخوبی بشناسند. بنابراین برای ایجاد و گسترش یک بیزینس سفارش گل آنلاین باید در ابتدا وارد حوزه تبلیغات آن شد.

این یک امر بدیهی است که در اکثر کسب و کارها چه در فضای واقعی و چه در فضای آنلاین و مجازی باید به آن رسیدگی شود. ولی زمانیکه سر و کار شما با فضای مجازی و اینترنت هست، برای سفارش گل به صورت آنلاین باید روش‌های متفاوتی را نسبت به کسب و کارهای دیگر برای تبلیغ کردن و شناساندن خودتان به مشتری انتخاب کنید.

سفارش گل و دسترسی به محصولات از طریق گوگل و موتورهای جستجو

یکی از روش‌های تبلیغ کردن برای توسعه بیزینس سفارش گل آنلاین، بهره بردن از موتورهای جستجوی قوی نظیر گوگل است. قطعا بسیاری از مشتریان گل برای ثبت سفارش خود وارد فضای اینترنت شده و در موتورهای جستجو مثل گوگل به جستجوی کلمه کلیدی مورد نظر خود می‌پردازند.

لذا یک کسب و کار آنلاین گل باید در شروع امر دارای یک سایت با استانداردهای مناسب و محتوای قوی باشد تا بتواند برای ظاهر شدن در نتایج جستجوی گل فروشی‌ها رقابت کند. محتوای داخل سایت باید به گونه‌ای باشد که نیاز مشتریان را در حوزه گل پاسخگو بوده و دارای تنوع زیاد محصولات باشد که نظر مشتریان را بتواند به خود جلب کند.

بنابراین نه تنها باید به لحاظ محتوایی غنی باشد، بلکه باید به طور مرتب محصولات و دسته بندی‌های مختلف گل به صورت روزانه یا هفتگی در داخل سایت قرار گرفته و آپدیت شود.

تجربه نشان داده است که اغلب کاربران اینترنتی نتایجی که در صفحه اول موتور جستجو ظاهر شود را دنبال می‌کنند و کمتر به صفحات بعدی می‌روند. برای اینکه سایت‌تان در نتایج جستجوی گوگل برای برخی کلید واژه ها در صفحه نخست قرار بگیرد، تکنیک‌های تخصصی وجود دارد که آموزش‌های مرتبط را ما در آموزش راه اندازی گلفروشی آنلاین آورده‌ایم و می‌توانید با کلیک روی این لینک وارد بخش مقالات راه اندازی گلفروشی اینترنتی شوید.

به هر حال چه این کار توسط خود مجموعه بیزینس سفارش گل آنلاین انجام گیرد و چه برون سپاری شود، بسیار مهم است که سایت اینترنتی بتواند برای برخی کلید واژه های مهم در صفحه نخست نتایج جستجو باشد. به این ترتیب کاربرانی که به دنبال گل در فضای آنلاین هستند با دیدن سایت وارد آن شده و با بررسی محتوای سایت، اقدام به ثبت سفارش گل به صورت آنلاین می کنند.

سفارش گل آنلاین ارزان

بازار گل

سفارش گل از طریق فضای مجازی – تلگرام و اینستاگرام

علاوه بر سایت، فضای مجازی مثل تلگرام، اینستاگرام و .. همبرای معرفی محصولات مربوط به سفارش گل بسیار موثر و حائز اهمیت است. بسیاری از مردم به طور مداوم پیج‌ها و کانال‌هایی را به طور روزمره دنبال می‌کنند و در صورتیکه پیج یا کانال مربوط به بیزینس آنلاین گل دارای محتوای مناسب و جذابی باشد؛ مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته و می‌تواند بستر مناسبی برای ارتباط گیری مشتریان گل با مجموعه بیزینس سفارش گل آنلاین باشد.

پس از اینکه با اتخاذ یک استراتژی تبلیغاتی مناسب در فضای آنلاین، بازار قابل قبولی برای بیزینس سفارش گل آنلاین ایجاد شد، روش‌های تبلیغاتی مختلف باید مورد ارزیابی و محک مداوم قرار گیرند تا بهترین و پربازده ترین این روش ها در ادامه کار بیزینس سفارش گل آنلاین انتخاب شود.

بخش تامین، توزیع و دلیوری گل‌ها و گیاهان به مشتریان

حال که سیستم سفارش گل دارای مشتریان مختلفی در طی روز شده است، باید قادر به پاسخگویی به نیازهای مشتریان درحوزه گل باشد. در صورتیکه سیستم سفارش گل نتواند نیازهای مشتریان را برآورده کند، مسلما موجب نارضایتی آنها شده و به مرور زمان بازار خود را از دست می‌دهد. به این ترتیب ضروری است که یک بیزینس سفارش گل ساختار خود را طوری تنظیم نماید که به طور مناسبی پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد.

پس از ثبت سفارش گل، در وهله اول گل‌ها و اجناس مربوط به تزیین آن باید تامین شود. بنابراین نیاز به پرسنلی است که بتواند به سرعت به فروشندگان گل مراجعه نموده و گل را با کیفیت عالی و به قیمت مناسب تامین کرده و در اختیار تزیین کار گل قرار دهد.

از آنجایی‌ که گل دارای تنوع بسیار زیادی است، لازم و ضروری‌ست که دسترسی به انواع مختلف گل به سادگی برای پرسنل تامین فراهم باشد. مجموعه اینترنت گل با حضور مستقیم در بازار گل محلاتی، این نیاز را به خوبی پاسخ داده است که گل را در زمان بسیار کوتاه و با کیفیت بسیار عالی و همینطور به قیمت مناسب تهیه کرده و کار تزیین را روی آن انجام دهد.

موضوعی که حائز اهمیت است اینست که کسی که جهت تامین گل در بازار فعالیت می‌کند، آشنایی کافی با گل‌های مختلف داشته باشد؛ به طوریکه گل‌های تازه را از گل‌های مانده و کم کیفیت به خوبی و سرعت تشخیص دهد و این مستلزم تجربه بسیاری است. پس از تامین گل‌های مختلف و اجناس مرتبط با آن، تزیین کار مطابق با سفارش گل ثبت شده اقدام به تزیین گل نموده و آن را آماده می کند. در این مرحله مهم است که تزیین کار گل، تجربه و تبحر بالایی داشته باشد تا بتواند گل را مطابق با جزییات درخواست شده مشتری درست کرده و آن را در زمان مناسب و کوتاهی آماده نماید.

در بازار گل شهید محلاتی تهران، تزیین کاران بسیار ماهری هستند که به طور تخصصی به کار تزیین گل مشغولند و انواع و اقسام ترکیبات و قالب‌های گل را در زمان کوتاهی درست می‌کنند. این موضوع مجموعه اینترنت گل را قادر می سازد تا با بهترین تزیین کاران در داخل بازار، بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات را مطابق با نظر مشتری آماده سازد و خواسته آنها را برآورده سازد.

بعد از آماده شدن سفارش گل، بهتر است تصویری از کار انجام شده را قبل از ارسال برای مشتری فرستاد تا در صورتیکه از نظر مشتری نیاز به اصلاح دارد، اصلاحات روی آن انجام شده و کار برای ارسال نهایی فرستاده شود. طبیعتا موقعی که زمان ارسال نهایی گل به درب منزل مشتری فرا می‌رسد، بسته به حجم سفارشات در طی روز ممکن است نیاز به پرسنلی جهت هماهنگی با پیک‌های ارسال کننده باشد. پس از هماهنگی با پیک، سفارش گل ثبت شده برای مشتری به آدرس اعلام شده از طرف او ارسال شده و نهایتا به او تحویل داده می‌شود.

معمولا مشتریان گل پس از دریافت محصول خود، با سوالاتی مواجه می‌شوند و می‌خواهند که جواب سوالات خود را داشته باشند. بنابراین در اغلب بیزینس‌های سفارش گل آنلاین، پرسنلی را جهت پاسخ گویی و پشتیبانی از نیازهای مشتری به کار می گیرند تا مشتریان بتوانند به راحتی جواب سوالات خود را داشته باشند.

مزیت‌های سفارش گل آنلاین

همانطور که در ابتدای مقاله هم گفتیم، علاقه مندان به گلها می توانند به دو روش، یکی مراجعه مستقیم به گل فروشی‌های سطح شهر و دومی ورود به فضای آنلاین اقدام به سفارش گل خود نمایند. ولی از میان این دو روش کدامیک برای علاقه مندان به گل می تواند بهتر باشد؟

ما در مجموعه اینترنت گل دارای یک سیستم سفارش گل آنلاین هستیم و برای مشتریان گل مزیت‌هایی را فراهم کرده‌ایم که در گل فروشی‌های سطح شهر به ندرت میتوان پیدا کرد علاقه مندان به گل‌های طبیعی برای سفارش گل خود معمولا به دو فاکتور اصلی توجه بسیار می‌کنند.

سفارش گل آنلاین تهران

خرید آنلاین گل

سفارش آنلاین گل ارزان

فاکتور اول و بسیار مهمی که هر کسی در هنگام خرید و سفارش گل مد نظر دارد، قیمت تمام شده محصول خود، اعم از دسته گل، سبد گل، تاج گل، باکس گل و هر نوع محصول دیگر مرتبط با گل‌های طبیعی است. در بازارهای امروز خریداران به دنبال محصولاتی هستند که برای آنها با هزینه کمتری تمام شود.

بنابر این ارزان بودن سفارش گل خریداران یک فاکتور اساسی در انتخاب فروشنده از طرف خریداران است. مجموعه اینترنت گل به خاطر حضور مستقیم در بازار گل محلاتی، به سادگی با تمامی فروشندگان گل‌های تازه و با کیفیت در ارتباط است و انواع گل ها را با قیمت‌های مناسب می‌تواند تهیه کند و برای خریداران گل پس از تزیین و گل آرایی ارسال نماید. به همین دلیل هزینه تمام شده سفارش گل برای خریداران در مجموعه اینترنت گل بسیار ارزانتر از گل فروشی‌های سطح شهر می باشد.

معمولا گل فروشی‌ها به خاطر هزینه‌های سرباری مانند اجاره مغازه، هزینه کارگر و نیروی انسانی، حمل و نقل گل از بازارها به محل مغازه و همینطور پژمرده شدن گل به خاطر فروش نرفتن، درصد سود زیادی روی محصولات خود در نظر می‌گیرند و به مشتریان گل عرضه می‌کنند.

این در حالیست که اینترنت گل به خاطر کاهش هزینه‌های سربار، میزان فروش بالای گل، تامین گل از تولید کنندگان گل و از بازار، عدم پرت شدن گل‌ها به خاطر وفور گل‌های تازه در بازار گل، هزینه تمام شده محصولات را برای سفارش خریداران گل بسیار مناسب در نظر گرفته است.

کیفیت و تازگی گل ها در سفارش گل

فاکتور دوم که بسیار مورد توجه خریداران گل است، کیفیت و تازگی گل‌های طبیعی است که در سفارش گل آنها بوده است. واضح است که در بازارهای گل به خاطر وجود تنوع بسیار زیاد، گل ها در غرفه‌های مختلف و با شناخت کافی پرسنل اینترنت گل به تولید کنندگان و فروشندگان گل های طبیعی، امکان تهیه گل با کیفیت بسیار بالا و تنوع عالی به سادگی فراهم است و مجموعه اینترنت گل، با تضمین کیفیت سفارش گل مشتریان خود توانسته رضایت بسیار بالایی را در میان خریداران گل بوجود آورد.

علاوه بر فاکتورهای اساسی ذکر شده در بالا، موضوعات دیگر مثل تنوع محصولات گل، مانند دسته گل، سبد گل، تاج گل، باکس گل و …،  ارتباط دوستانه و موثر با خریداران گل، ارسال سریع و به موقع سفارش گل و تحویل آن به درب منزل و محل مورد نظر مشتریان از مزایایی است که اینترنت گل برای سفارش گل خریداران گل فراهم کرده است.

سفارش آنلاین گل تهران از اینترنت گل

برای ثبت سفارش گل خود کافی است وارد سایت اینترنت گل شوید و در میان انبوه محصولات زیبا و متنوع اینترنت گل جستجو کنید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و از طریق شماره‌های تماس اقدام به ثبت سفارش کنید.

با خرید از اینترنت گل، طعم اعتماد و زیبایی را با هم تجربه کنید و تامین و سفارش گل خود را به خاطری آسوده با ما بسپارید. ما در همه مراسمی که شما نیاز به سفارش گل دارید در کنارتان هستیم.

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 3 =


WhatsApp chat