مزایای حضور گل در محل کار

خرید آنلاین گل

مزایای حضور گل در محل کار

ماهیت محیط کار با استرس ترکیب شده است، رسیدگی به مشتریان، زیاد بودن سروصدا، جلسات داخلی شرکت، تماس های تلفنی پیاپی و نزدیک شدن زمان تحویل کار همه از عواملی هستند که باعث استرس زا بودن محل کار شده اند به همین دلیل بهتر است محیط کار را به مکانی آرامش بخش تبدیل کنید. اگر کارمندان شرکت از نظر روانی در آرامش باشند بهتر می توانند کار خود را انجام دهند و میزان تمرکزشان نیز بیشتر می شود. یکی از عناصر مفید برای برقراری آرامش و ایجاد حس مثبت در محل کار، گل است. اگر در محیط شرکت یا اداره، از گل های رنگارنگ و زیبا استفاده کنید افزایش نشاط و شادابی کارمندان را به وضوح حس خواهید کرد.
قراردادن سبد گل، پخش موسیقی ملایم و نصب تابلوی نقاشی زیبا از جمله راهکارهای عالی برای برقراری آرامش در محل کار هستند. اگر دوست دارید تیم شما با سرعت بیشتری به سمت موفقیت و اهداف بزرگ حرکت کند، در محیط کار یا شرکت خود از گل ها استفاده کنید.
اگر به شرکت های بزرگ و استارتاپ های موفق دقت کنید می بینید که برای حضور گل در شرکت اهمیت خاصی قائل هستند و به کمک گل ها فضایی دوستانه ایجاد می کنند و محل کار خود را به مکانی زیبا و انگیزاننده تبدیل می کنند.
اگر دوست دارید با مزایای حضور گل در محل کار آشنا شوید این مطلب را تا انتها دنبال کنید.


در این نوشته با مزایای حضور گل در محیط کار آشنا شدید؛ اگر مدیر یک کسب و کار هستید به شما پیشنهاد می کنیم که از دسته گل و سبد گل در محل کار خودتان استفاده کنید، افزایش کارایی، بهبود روحیه کارمندان، افزایش اعتماد، زیباسازی فضا، ایجاد حس نزدیکی با طبیعت، بهبود ارتباط با مشتریان و افزایش حس قدردانی از نتایج حضور گل در محیط کار است. اگر دوست دارید با سرعت بیشتری به سمت موفقیت حرکت کنید از گل های تازه در دفتر یا شرکت خود استفاده کنید. اینترنت گل، یکی از فروشگاه های اینترنتی گل در ایران است که می تواند دسته گل یا سبد گل دلخواه شما را آماده کند و به شما تحویل دهد.


مزایای حضور گل در محل کار


۱- گل ها باعث افزایش خوشبینی و مثبت نگری در محل کار می شوند. این مثبت نگری باعث بهبود عملکرد کارمندان و رسیدن به اهداف بزرگ می شود.
۲- گل، یکی از بهترین گزینه ها برای تزئین شرکت و زیباسازی فضای داخلی است. در قسمت های مختلف شرکت از سبد گل استفاده کنید و ببینید محل کار شما تا چه اندازه زیباتر و چشم نواز تر می شود.
۳- گل ها در خوب کردن حال افراد و تقویت روحیه آنها قدرت بسیار بالایی دارند. اگر در محل کار از گل های تازه و رنگارنگ استفاده کنید حال کارمندان خوب می شود و از حضور در شرکت و کار کردن لذت می برند.
۴- حضور گل در شرکت باعث ارتباط بیشتر افراد با طبیعت می شود؛ در نتیجه افراد حس می کنند که در فضای باز و در دل طبیعت مشغول به کار هستند.
۵- افرادی که برای ملاقات با رئیس یا جلسه کاری به داخل شرکت شما می آیند با دیدن گل های تازه و رنگارنگ ارتباط دوستانه و صمیمانه ای با محیط برقرار می کنند، در نتیجه احتمال موفقیت تیم شما در مذاکرات و فروش بیشتر می شود.
۶- حضور گل در محیط کار افراد را مهربان تر می کند، در نتیجه احتمال برخوردهای غیردوستانه پایین تر می آید و اختلافات ناشی از فشار کار کمتر می شود.
گل ها به قدری لطیف هستند که همنشینی با آنها باعث لطافت افراد و کاهش میزان ناملایمت می شود.
۷- وجود گل در شرکت یا اداره باعث رفع خستگی کارمندان و افزایش بازدهی آنها می شود. در نتیجه با حضور گل، میزان ساعات کاری مفید بیشتر می شود و زمان لازم برای رفع خستگی بسیار کاهش پیدا می کند.
۸- اگر در محل کار خود به کارمندانتان گل های تازه هدیه کنید، حس قدردانی در آنها پرورش می یابد و برای تلاش بیشتر ترغیب می شوند. گل، هدیه ای ارزشمند و بسیار زیبا است و با دریافت گل علاقه و تعصب بیشتری به کارشان پیدا می کنند.
۹- هدیه دادن گل به مشتریان، یکی از بهترین راه ها برای تبلیغ و ایجاد حس اعتماد در مشتریان است. شما می توانید در روزهای خاصی از سال مانند سال نو، روز تولد به مشتریان خود گل هدیه کنید و علاقه ی آنها را نسبت به شرکت خود افزایش دهید، با اینکار فرد به مشتری وفادار شما تبدیل می شود. بعد از بستن قرارداد با افراد بزرگ به آنها گل هدیه دهید تا خوشحالی خود را از بستن این قرارداد اعلام کرده و اعتماد طرف مقابل را جلب کنید.
۱۰- اگر در شرکت، مغازه یا اداره ی خود از گل استفاده کنید افراد احساس خوبی نسبت به آن محیط پیدا می کنند و تحت تاثیر قرار می گیرند، در نتیجه احتمال اینکه از شما خرید کنند بیشتر می شود.

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =


WhatsApp chat