هر آنچه باید درباره تاج گل سر عروس لاکچری بدانیم

تاج گل سر عروس

هر آنچه باید درباره تاج گل سر عروس لاکچری بدانیم

تاج گل سر عروس برای حضور عالی عروس در یک مراسم عروسی و نامزدی جزو انتخاب های هوشمندانه و ظریف است که عروس خانم می‌تواند داشته باشد. در مراسم عروسی و نامزدی، عروس خانم بیشتر از هر کسی مورد توجه بوده و  چه بهتر که این توجه همراه با درخشیدن او در مجلس باشد. پس جدا از انتخاب یک لباس عروس زیبا، انتخاب اکسسوری هایی مانند دسته گل عروس، دستبند گل عروس، تاج گل سر عروس و … میتواند نقش موثری در زیبایی شما در مجلس عروسیتان داشته باشد.

 

تاج گل عروس برای عقد

جا دارد که تبریک بگوییم و برایتان آرزوی خوشبختی کنیم. اگر برای مراسم عقد خود به دنبال خرید حلقه گل دور سر هستید، به تم اتاق عقدتان، سفره عقد، لباس و دسته گل خود توجه کنید. مدل مویی که برای مراسم عقد خود انتخاب می‌کنید، می‌تواند نقش مهمی در انتخاب تاج گل سر برای مراسم عقد داشته باشد.
برای انتخاب رنگ گل طبیعی برای تاج گل سر عروس، به رنگ لباس و موی خود و سبک اتاق و گل آرایی سفره عقدتان توجه کنید.
تاج گل سر عروس برای عروس خانم، یک حس شاهزاده گونه و زیبایی به او می‌دهد. مخصوصا اگر در اتاق عقد و سفره عقد هم از گل آرایی هماهنگی استفاده شده باشد.

 

خرید تاج گل طبیعی عروس

تاج گل خود را با لباس خود در یک ست انتخاب کنید. اگر مراسم شما در روز روشن است، تاج گل با رنگهای قرمز و زرد بهترین و زیباترین انتخاب می‌تواند باشد. همچنین می‌توانید از تاج گلهای مصنوعی هم استفاده کنید، اما هیچ چیز زیبایی و تاثیر یک تاج گل طبیعی را نخواهد داشت.
برای انتخاب گل طبیعی برای تاج گل سر عروس، دقت کنید از گل های شاداب و با دوام بالا استفاده کنید. برای صورت‌های بزرگ دقت کنید از گل‌های بزرگ استفاده نکنید، برای این انتخاب می‌توانید گل‌های ریز یا غنچه مانند را جایگزین کنید.

برای اینکه در هزینه انتخاب تاج گل صرفه جویی کنید، سعی کنید از گل‌های رایج در هر فصل استفاده کنید. یک لحظه تصور کنید، انتخاب یک تاج گل سر با رنگ‌های زنده مانند نارنجی، صورتی یا زرد برای تابستان می‌تواند برای عروس خانم چه زیبا باشد، همچنین که انتخاب رنگ‌های سرد مانند آبی برای فصل زمستان.

 

تاج گل سر

تاج گل سر عروسی

مدل تاج گل عروس ۲۰۱۸

برای استفاده از تاج گل عروس بهتر است از مدل موی باز یا جمع شده در پشت سر استفاده کنید. از حلقه گل‌هایی که دور سر قرار می‌گیرند یا گل هایی که به عنوان گیره در مو قرار داده می‌شوند، می‌توانید استفاده کنید.

در انتخاب تاج گل سر، نوع مراسم و همچنین مدل لباس پوشیدن خود را فراموش نکنید. اگر شما دارای قدی بلند و صورتی کشیده هستید از تاج گل سر بسیار بلند استفاده نکنید. اگر صورتتان گرد است، می‌توانید از تاج گل‌های کشیده و بلند استفاده کنید تا صورت شما را کشیده‌تر نشان دهد. تاج گل کشیده می‌تواند قد و قامت شما را بلندتر هم نشان دهد. همچنین در انتخاب تاج گل می‌توانید با انتخاب درست اندازه تاج گل و همچنین مدل موی مناسب‌تان، با نوع مراسم هماهنگ شوید.

علاوه بر این موارد، مدل تاج گل باید با مدل موی شما سازگار باشد، مثلا اگر موهای بلندی دارید، از تاج گل بلند استفاده نکنید و به تاج گل کوتاه و ظریف بسنده کنید. همچنین می‌توانید از تاج گل حلقه‌ای نیز استفاده کنید. این تاج گلها منعطف بوده و می تواند با مدل لباس شما سازگار شود و حتی به تیپ و ظاهر شما حالتی خاص و ویژه دهد. همچنین می‌توان به همراه تاج گل، در کنار آن از یک سبد گل زیبا و در عین حال جمع و جور استفاده کرد.
تاج گل انتخابی شما باید با لباس و مدل موها و همینطور فرم صورت‌‌تان کاملا همخوانی داشته باشد.

 

در انتخاب تاج گل مدل ساعت‌تان را فراموش نکنید

انتخاب تاج گل به مدل ساعتی که استفاده می‌‌کنید نیز ربط دارد. اگر شما از ساعت‌های لوکس و لاکچری مانند ساعای رولکس استفاده می کنید و اتفاقا کمربند روی لباس تان هم با ساعتتان ست است، بهتر است ساده ترین تاج گل را انتخاب کنید تا خیلی توی ذوق نزنید.

 

تناسب تاج گل با قد افراد

برای انتخاب تاج گل باید به اندازه قد و قامت خودتان هم توجه کنید. اگر تاج گل شما بلند باشد و مدل موهای تان را هم در کنار این بلندی در نظر بگیرید قطعا یک سر و گردن بلندتر از تاج گل به نظر می آیید و این اصلا چیز خوبی نیست. البته اگر قدتان خیلی کوتاه باشد، استفاده از تاج گل های بلند و چند طبقه می تواند شما را را کشیده و بلند قد تر نشان بدهد که این از مزایای تاج گل های بلند است.

تاج گل سر نامزدی

تاج گل سر دخترانه

تاج گل سر دخترانه

ممکن است شما بخواهید برای مراسم عروسی نزدیکان خود یا اگر به عنوان ساقدوش در مراسم عروسی حضور دارید از تاج گل سر استفاده کنید. اگر می‌خواهید انتخاب تاج گل سر دخترانه داشته باشید بهتر است از رنگ‌های شاد و دخترانه استفاده کنید، البته تناسب و هارمونی رنگ‌ها با لباس خود را فراموش نکنید.

 

آموزش ساخت تاج گل عروس

اگر وقت و حوصله کافی را برای ساخت تاج گل سر عروس دارید، می‌توانید خودتان دست به کار شوید. شما می‌توانید با استفاده از یک سیم برای پایه، چسب و استفاده از گل‌های مورد نظرتان دست به کار شوید. البته به دوام و استحکام تاج گل دقت کنید و همچنین به تناسب گل‌ها تا زیبایی منحصر به فردی داشته باشید.
اما اگر می‌خواهید خیالتان از بابت خرید تاج گل راحت باشد، می‌توانید به قسمت تاج گل عروس در سایت اینترنت گل مراجعه کرده و درخواست خود را با ما مطرح کنید.

قیمت تاج گل عروس

قیمت تاج گل عروس بستگی زیادی به گل‌هایی که استفاده می‌کنید دارد. اگر از گل‌های نادر و کمیاب استفاده کنید، طبیعتا تاثیر مستقیمی بر قیمت تاج گل دارد.

 

سخن آخر

یک نفس عمیق بکشید، تمام شد! به این راحتی! اکنون شما می‌توانید یک تاج گل سر عروس مناسب برای مراسم خود انتخاب کنید و حتی به دوستان خود در این موضوع کمک کنید. اینترنت گل یک پکیج کامل شامل دسته گل عروس برای مراسم عقد و نامزدی، گل آرایی مراسم عروسی و نامزدی، دستبند گل عروس و … را فراهم کرده است که با خیال راحت می‌توانید تمام این موارد را به ما بسپارید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 16 =


WhatsApp chat