چه گلی برای هدیه‌ روز تولد انتخاب نماییم؟

خرید گل تولد

چه گلی برای هدیه‌ روز تولد انتخاب نماییم؟

خرید گل برای روز تولد می‌تواند یکی از پیشنهادات جذابی باشد که دور از ذهن به نظر برسد. انتخاب هدیه روز تولد از مهمترین سوال‌هایی است که پاسخ آن برای افراد ممکن است با سختی مواجه شود. از چالش های هر فرد برای خوشحال کردن اطرافیانش،  خرید گل برای روز تولد عزیزان و دوستانش است.

روز تولد، خاص‌ترین روز هر فرد در زندگی اوست و معمولا دوستان و نزدیکان با دادن هدایا و سورپرایز کردن آنها، آن روز را در خاطر عزیزان‌شان ماندگار می‌کنند. برای دادن هدیه تولد، نیازی به خریدن هدایای گران‌قیمت نیست. شما می‌توانید با خرید دسته گل، باکس گل تولد یا سبد گل‌های زیبا به همراه یک پیام محبت آمیز، عشق و محبت خود را به عزیزان‌تان تقدیم کنید. همچنین می‌توانید گلتان را با یک کیک یا شیرینی یا یک سورپرایز ویژه همراه کنید.

انواع دسته گل تولد

گل روز تولد

ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که چه گلی برای تولد دوستان و عزیزان‌تان انتخاب کنید که شایسته و مناسب آنها باشد. نگران نباشید، ما در این مطلب قصد داریم شما را با معانی گل‌ها و نکات خرید گل تولد به همراه ۱۰ پیشنهاد شگفت انگیز برای خرید گل تولد آشنا کنیم. برای اینکه در روز تولد دوستان و عزیزانتان دچار تردید و ابهام نشوید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

باکس گل تولد

باکس گل هدیه تولد

تصمیمِ اینکه برای همسر یا دوست خود در روز تولدشان گل خریداری و آنها را غافلگیر کنید و با هدیه دادن گل، روز تولد آنها را تبریک بگویید، کار چالش برانگیزی است. هدیه دادن گل برای تولد می‌تواند یک راه عالی برای ایجاد یک روز خاص برای همسر یا دوستانتان باشد؛ مخصوصا اگر ترتیبی دهید که ارسال گل به محیط کار آنها را فراهم کنید، چراکه این اقدام شما همیشه در خاطرِ آنها خواهد ماند. شخصی که در فضای کار است و در محیط کار روزانه مشغول به فعالیت جسمی و ذهنی می باشد؛ هیچگونه پیش بینی مبنی بر دریافت هدیه گل از شخصی ندارد و ارسال گل می تواند یک اقدام جذاب و فراموش نشدنی در خاطر او به نظر بیاید. مخصوصا از دید همکاران آن شخص، کار بسیار خاص و متفاوتی جلوه می کند.

اما چگونه گل مناسب روز تولد را برای عزیزانمان انتخاب کنیم؟ در ادامه برخی از نکات خریدِ گل تولد را بررسی می‌کنیم.

معانی گل ها برای روز تولد

جالب است بدانید که هر گل، معنی و پیام متفاوتی را به افراد انتقال می‌دهد. با دانستن معانی هر گل برای خرید هدیه تولد، قطعا می‌توانید انتخاب بهتری برای عزیزان‌تان داشته باشید. به طور مثال:

  • گل زنبق انتقال دهنده پیام تحسین است. شاید در موقعیت‌هایی که بخواهید به دوستان خود برای موفقیت و افتخار آفرینی آنها هدیه بدهید، با ترکیب گل زنبق در دسته گل یا باکس گل تولد، بتوانید انتخاب مناسبی برای آنها داشته باشید.
دسته گل تولد

دسته گل هدیه

  • گل آفتابگردان به معنی عشق، محبت ناب و نشانه وفاداری است که می‌تواند انتخاب خوبی برای خرید گل تولد باشد.
گل افتابگردان

انواع دسته گل تولد

  • گل داوودی پیام‌آور دوستی است. بی شک یک دوست صمیمی از هدیه گرفتن یک دسته گل داوودی رنگی بی‌نهایت خوشحال می‌شود.
گل روز تولد

دسته گل هدیه تولد

  • گل آلسترومریا پیام‌آور ثروت، ارتباط دوستی و خوشبختی است. رنگ صورتی و قرمز آن، انتخاب خوبی در دسته گل تولد است.
نمونه دسته گل تولد

دسته گل تولدت مبارک

  • گل رز که نماد عشق و دوستی است و هر کدام از رنگ‌های آن دنیای خاصی برای خودش دارد. مثلا گل رز سفید نشانه پاکی‌، رز زرد نماد شور و شادی و رز قرمز نشانه عشق به طرف مقابل است.
خرید گل تولد

انواع دسته گل تولد

  • گل آنتوریوم؛ این گل قلبی شکل زیبا پیام‌آور شادی، هیجان و میهمان‌نوازی است. رنگ قرمز آن مناسب برای انتخاب‌های عاشقانه و رنگ صورتی آن برای نشان دادن محبت و اشتیاق در سبد گل های تولد است.
سبد گل تولد

نمونه گل تولد

  • اگر می‌خواهید انتخاب‌هایی حاوی عشق و دوستی به همراه معانی ثروت و فراوانی داشته باشید، خرید گل‌ تولد هورتانسیا یا ادریسی انتخاب‌های مناسبی است.
گل هورتانسیا

دسته گل روز تولد

  • گل لیلیوم نشان از خوشبختی و شکوه دارد و برای انتخاب‌های لاکچری گزینه خوبی است.
سبد گل تولد لاکچری

سبد گل تولد

  • گل ژربرا با رنگ‌های متنوع و جذابش پیام‌آور شور و شادی است.
دسته گل تولدت مبارک

باکس گل تولد ژربرا

  • گل نرگس که با عطر خوش و رنگ زیبایش نماد تولد و آغاز دوباره است و تقریبا دل هر خانمی با دیدن ترکیب گل نرگس در باکس گل یا دسته گل ضعف می رود.
دسته گل تولد نرگس

دسته گل هدیه

در خرید انواع دسته گل تولد چه نکاتی را رعایت کنیم؟

۱. از بهترین انتخاب‌ها برای گل روز تولد در محصولات مختلف گل، می‌تواند گل‌های لیلیوم، ارکیده، رز، ژربرا و… باشند.

دسته گل تولد دوست

باکس گل تولد

۲. برای گل روز تولد، با توجه به پیام و معنیِ آن و علاقه طرف مقابل، دسته گل یا باکس گلتان را انتخاب کنید. در خرید گل تولد حتما به تیپ شخصیتی طرف مقابل‌ توجه کنید. به طور مثال، عده‌ای از افراد عاشق هیجان و شادی هستند و عده‌ای دیگر عاشق ثروت؛ یا به طور مثال، اگر فرد مقابل شما شخصیت آرامی دارد گل میخک یا داوودی انتخاب شایسته‌ای است، در صورتی که برای یک فرد پرشور و پرهیجان، انتخاب رنگ زرد و نارنجی در گل‌های داوودی و آفتابگردان و رز قرمز می‌تواند یک گزینه فراموش نشدنی باشد.

دسته گل تولدت مبارک

انواع دسته گل تولد

۳. برای اینکه هم از زیبایی گل آرایی و هم کاربرد گل‌های مختلف بهره ببرید، می‌توانید از ترکیب چندین گل یا رنگ‌های متفاوت آن در سبد گل یا باکس گل تولد استفاده کنید. البته اگر انواع گل‌ها را نمی‌شناسید هیچ نگران نباشید. می‌توانید تهیه گل تولد را به اینترنت گل بسپارید یا در انتخاب گل‌های مناسب با بهترین و شکیل‌ترین ظاهر، از تیم ما راهنمایی بگیرید و در صورت لزوم، با شماره های درج شده در پایین سایت تماس بگیرید.

۴. خرید گل‌های تازه و فصلی می‌تواند یکی دیگر از گزینه‌های غافلگیرکننده باشد، چراکه از لحاظ زیبایی و ماندگاری تفاوت برجسته‌تری با گل‌های گلخانه‌ای دارند.

دسته گل تولد همسر

گل تولد

۵. ایده‌ی باکس گل حروف یا باکس گل اعداد برای گل روز تولد، یکی از هدایای لوکس و چشمگیر برای تولد است. حرف اول اسم همسر، دوست یا عزیزتان را با انواع گل به نشانه تبریک و یادبود به او هدیه بدهید.

باکس گل هدیه تولد

جعبه گل تولد

۶. برخی از افراد به گل‌هایی که در طالع‌بینی‌ها برای متولدین هر ماه آمده است، علاقه دارند. اگر شما هم می‌خواهید بدانید گل‌های مناسب برای خانم‌های متولد هر ماه کدام است این مقاله را بخوانید.

۷. اگر قصد خرید گل برای همسر و عشق خود را دارید، خرید گل رز قرمز همیشه انتخاب مناسبی بوده و هست. همچنین می‌توانید گل رز قرمز و صورتی را در باکس گل تولد ترکیب کنید.

گل هدیه تولد

باکس گل هدیه تولد

۸. اگر برای تولد مادرتان قصد خرید گل دارید، می‌توانید گل ارکیده و گل رز را در ترکیب سبد گل یا دسته گل خود به کار ببرید.

گل روز تولد مادر

سبد گل تولد

۹. برای خرید گل در تولد دوستان‌تان، دسته گل‌هایی که پیام شادی و دوستی دارند می‌تواند آنها را خوشحال کند، گل‌هایی مانند آفتابگردان، رز، نرگس، داوودی، ژربرا، ارکیده و… همچنین می‌توانید در کنار هدیه تولدتان، پیامی زیبا به همراه نام‌تان در آن قرار دهید و مخاطبتان را غافلگیر کنید.

انواع دسته گل تولد

گل برای تولد همسر

باکس گل یا دسته گل تولدت مبارک به همسر

برای خرید دسته گل تولد برای همسر خود می‌توانید از دسته گل‌هایی با رنگ‌های زنده و جذاب، مانند دسته گل رز قرمز استفاده کنید. ارسال یک دسته گل رز قرمز به همسر خود در روز تولد او یک ژست شیرین و عاشقانه است. برای خرید هدیه تولد برای همسرتان، ابتدا سلیقه و علاقه او را در نظر بگیرید و به رنگ های مورد علاقه او توجه کنید. مخصوصا برای خانم ها که علاقه به ست کردن و هارمونی رنگ ها دارند، می‌توانید گل مورد علاقه او را متناسب با دیزاین و چیدمان خانه انتخاب کنید.

در کنار گل تولد برای همسرتان، می توانید یک هدیه دیگر مانند عطر، لباس یا هر مورد دیگری که همسرتان علاقه دارد را قرار بدهید. همچنین برای تبریک تولد به همسرتان گاهی از گزینه های سورپرایز استفاده کنید. دیدن یک دسته گل لاکچری عاشقانه می‌تواند یکی از خاطرات فراموش نشدنی زندگیتان باشد.

اگر در یک رابطه عاشقانه قرار دارید، گل می‌تواند راهی عالی برای ابراز محبت شما به عشقتان باشد. یک دسته گل رز قرمز یا صورتی بیانی فوق العاده از عشق در هر روز سال است و می تواند هدیه‌ای خاص در زمانی که آنها اصلا حواسشان نیست، باشد و بطور قابل توجهی آنها را شگفت زده نماید. با این حال، اگر فکر می‌کنید که علاوه بر دسته گل یا باکس گل، نیاز دارید هدیه‌ دیگری اضافه کنید؛ می توانید یک تکه طلا، جواهر، عروسک، زیورآلات یا … را در کنار کادوی گل خود قرار دهید.

دسته گل تولدت مبارم

جعبه گل تولد

نمونه دسته گل برای تولد مرد

سلیقه مخاطب خود را در نظر بگیرید. برای خرید دسته گل تولد مردانه، می‌توانید از رنگ‌های مورد علاقه او در ترکیب گل‌ها استفاده کنید. برای دیدن نمونه دسته گل تولد روی این لینک کلیک کنید و از بین رنگ‌های مورد علاقه مخاطبتان، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مردها معمولا به رنگ های تیره مانند آبی، طلایی یا سبز علاقه دارند و همچنین از مدل های رسمی و لوکس بیشتر استقبال می‌کنند. تصور عامه بر اینست که همیشه مردها باید برای خانم ها گل بگیرند، ولی شما می توانید قاعده را بر هم زنید و با خرید یک گل زیبا، خستگی کار را از تن همسرتان دور کنید. همچنین با هدیه دادن گل، می توانید فرهنگ گل را در رابطه تان نهادینه سازید.

دسته گل برای تولد مرد

دسته گل تولد همسر

هدیه دادن گل به یک دوست بسیار نزدیک

هیچ قاعده‌ای برای هدیه دادن گل به یک دوست وجود ندارد! و کاملا سلیقه ای است. مهم اینست که گل‌هایی را انتخاب کنید که مورد علاقه دوستتان باشد و پیام اشتباهی را برای او ارسال نکند. اگر می‌خواهید ترتیبی نمادین‌تر بدهید، به سراغ گل‌های رز زرد یا طلایی بروید. گل رز زرد نماد دوستی و انتخاب امن و آسوده برای افراد است. گل‌های طلایی پر جنب و جوش و پر نشاط هستند و هیچ اشاره‌ی روشنی به منظور خاصی ندارند و ازین رو گزینه مناسبی محسوب می شوند.

شما به عنوان یک دوست صمیمی، احتمالا سلیقه دوستتان در انتخاب گل را بدانید. اگر شیطنت در روابط دوستیتان وجود دارد، می توانید یک سورپرایز جالب به همراه یک متن غافلگیرکننده و جذاب برای او داشته باشید.

دسته گل تولدت مبارک

دسته گل تولد دوست

عکس کیک تولد

عکس‌های بسیار زیادی از کیک تولد و عکس هدیه تولد، جهت ایده گرفتن در اینترنت موجود است. نگران خرید گل تولد نباشید. با کمی خلاقیت، مانند گذاشتنِ عطر در باکس گل، یا همراه کردنِ هدیه دیگری در کنار دسته گل تولد، می‌توانید هدیه جذابی را برای عزیزان خود بسازید و آنها را بسیار غافلگیر کنید. همچنین می توانید کیک تولد همسر یا دوستتان را با گل های زیبا و تازه تزئین کنید.

عکس کیک تولد

کیک تولد

کیک تولد

هدیه برای تولد

باکس یا جعبه گل تولد

یکی از مدل‌های پرطرفدار، شیک و لاکچری برای هدیه تولد، باکس گل‌های فانتزی و جذاب برای هدیه دادن است. با سلیقه در گل آرایی، میتوان باکس گل‌هایی بسیار زیبا از ترکیب گل‌های مختلف ساخت و برای هدیه دادن به عزیزان خود مانند همسر، دوست، مادر و … استفاده کرد. باکس گل معمولا هدیه ای جذاب و لوکس برای خانم ها تلقی می شود.

جعبه گل تولد لاکچری

باکس گل تولد هدیه

افزایش میزان فروش گل رز برای خرید هدیه تولد

در اکثر گلفروشی ها یکی از عوامل میزان فروشِ گل رز، خرید گل برای هدیه تولد است و این نشان دهنده اینست که افراد علاقه زیادی به گل رز برای هدیه دادن دارند. دلیل این اتفاق اینست که، گل رز نمادِ عشق بوده و از گل‌های بسیار جذاب و شکیل است.  تنوع در رنگ های گل رز، دست افراد را برای هدیه دادن باز می گذارد. گل رز قرمز، رز زرد، صورتی، سفید و…  که همگی می توانند به راحتی با گل های دیگر ترکیب شده یا به تنهایی استفاده شوند.

ارسال گل روز تولد به کسی که در مکان دوردستی زندگی می‌کند

برای دادن هدیه به یک دوست یا اعضای خانواده که در جای دورتری زندگی می کند، باکس گل رز قرمز می تواند یک هدیه ویژه برای روز تولد او باشد. این روزها شما می توانید هر چیزی را آنلاین سفارش دهید و آن را به آدرس انتخابی خود ارسال کنید، بنابراین خرید از راه دور برای دوستان‌تان، آسانتر از آن است که تصور می‌شود. سفارش گل هدیه تولد به کسی که در مکان دوری زندگی می‌کند، در شلوغی های روزمره و ذهن افراد، می تواند یک اقدام فراموش نشدنی و پر احساس تلقی شود و ارزش هدیه شما را حفظ کند.

خرید گل هدیه برای تولد

باکس گل هدیه تولد

موارد مهم دیگر در روز تولد

تولد یکی از ماندگارترین و به یادماندنی‌ترین روز زندگی هر فرد است. خرید گل تولد برای هر فرد، جدای حس لذت از زیبایی گل، می‌تواند عشق و دوستی را برای فرد به ارمغان بیاورد. با هدایایی مثل سبد گل، باکس گل و دسته گل تولد، می‌توانید عزیزان و دوستان خود را به بهترین نحو غافلگیر کرده و آن روز را برایشان ماندگار کنید. اینترنت گل، انواع گل‌های زیبا با گل‌آرایی شکیل را برای شما مشتریان عزیز فراهم می‌کند، کافی‌ست با ما تماس بگیرید و لبخند را بر لب عزیزان‌تان بنشانید.

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 19 =


WhatsApp chat