پیشنهاد خرید ۱۰ تاج گل گران

خرید تاج گل گران

پیشنهاد خرید ۱۰ تاج گل گران

تاج گل گران قیمت، برای عرض تبریک یا تسلیت مناسب است. در این نوشته پیشنهاد خرید ۱۰ تاج گل گران قیمت را می خوانید. اگر می خواهید به دوستان یا آشنایان هدیه ای ارزشمند بدهید و به آنها احترام بگذارید، یکی از این تاج گلهای زیبا را تهیه کنید و آن را به دیگران پیشکش کنید. وقتی به دوستان خود، گل هدیه می دهید، باعث خوشحالی آنها می شوید و کاری می کنید که همیشه به یاد شما باشند. بعضی اوقات، شما باید پایتان را فراتر از حد معمول بگذارید و برای خرید یک تاج گل لوکس و بسیار ارزشمند اقدام کنید. پیشنهاد خرید ۱۰ تاج گل گران ، به افراد سطح بالای جامعه کمک می کند که بهتر بتوانند تاج گل مناسب برای مناسبتهای مختلف را انتخاب کنند. سایت اینترنت گل، شما را با ۱۰ تاج گل خاص آشنا می کند. از شما دعوت می کنیم مطلب پیشنهاد خرید ۱۰ تاج گل گران را تا انتها مطالعه بفرمایید.

پیشنهاد خرید ۱۰ تاج گل گران

اگر به دنبال تاج گلی زیبا، گران قیمت و باکلاس هستید، یکی از این ۱۰ تاج گل گران را انتخاب کنید:

۱. تاج گل ترحیم دو طبقه ای گلایل، آلسترمریا و استرزیا:

اولین تاج گلی که خرید آن را به شما توصیه می کنیم، تاج گلی است که از ترکیب گلهای گلایل، آلسترمریا و استرزیا حاصل می شود. آلستر مریا، گلی زیبا است که رنگهای متنوعی دارد. این گل بی نظیر، نسبت به دما مقاومت بالایی دارد. آلستر مریا در رنگهای نارنجی، صورتی، بنفش، قرمز، زرد، سفید وجود دارد. برای ساخت این تاج گل، از استرزیا نیز استفاده می شود. گل استرزیا نیز مقاومت بالایی دارد. رنگ نارنجی گل استرزیا بسیار زیبا است و بیشتر از دیگر رنگهای استرزیا کاربرد دارد. این تاج گل، به عنوان تاج گل ترحیم بیشتر کاربرد دارد. تاج گل دو طبقه ای گلایل؛ آلسترمریا و استرزیا، از ترکیب ۵۰ شاخه گل گلایل، ۵۴ شاخه گل آلسترمریا و ۳۰ شاخه گل استرزیا به دست می آید. برای خرید این تاج گل شیک، باید مبلغ ۸۰۰ هزار تومان بپردازید.

تاج گل ترحیم دو طبقه ای گلایل، آلسترمریا و استرزیا

برای خرید آنلاین تاج گل ترحیم دو طبقه ای گلایل، آلسترمریا و استرزیا لینک زیر را لمس کنید:

۲. تاج گل لوکس آنتوریوم، ژربرا و لیلیوم ویژه افتتاحیه:

یکی از تاج گلهای بسیار زیبا و لوکس، تاجی است که از ترکیب آنتوریوم، ژربرا و لیلیوم به دست می آید. این تاج خاص برای مراسم افتتاحیه بسیار مناسب است. ترکیب رنگ گلهای آنتوریوم، لیلیوم و ژربرا در این تاج گل بسیار هارمونیک و دلنشین است. هر سه مدل گل به کار رفته در این تاج گل، خاص و ویژه هستند. برای ساخت تاج گل آنتوریوم، ژربرا و لیلیوم، از ۶۰ شاخه گل آنتوریوم، ۳۰ شاخه گل ژربرا و ۲۰ شاخه گل لیلیوم حاصل می شود. قیمت این تاج گل لوکس و شیک، ۸۳۰ هزار تومان است.

تاج گل لوکس آنتوریوم، ژربرا، لیلیوم ویژه افتتاحیه

برای خرید آنلاینتاج گل لوکس آنتوریوم، ژربرا، لیلیوم ویژه افتتاحیه لینک زیر را لمس کنید:

۳. تاج گل اعیانی آنتوریوم، گلایل و شب بو:

تاج گلی که از ترکیب گل های آنتوریوم، گلایل و شب بو به دست می آید، بسیار اعیانی است. افرادی که دوست دارند نهایت قدرت و احترام را به دیگران منتقل کنند، این تاج گل گران قیمت را خریداری می کنند. برای ساختن تاج گل اعیانی آنتوریوم، گلایل و شب بو از ۱۰۰ شاخه گل آنتوریوم، ۱۰۰ شاخه گل گلایل، ۵۰ شاخه گل شب بو و ۳۰ شاخه گل لیلیوم استفاده می شود. برای خرید این تاج خاص و شگفت انگیز باید مبلغ ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بپردازید. یکی از مزایای این تاج گل، زیبایی و رنگ زیبای گلهای به کار رفته در آن است. این تاج گل، بزرگ و چشمگیر است. در نتیجه در کنار دیگر تاج گلها، به زیبایی خودنمایی می کند.

تاج گل اعیانی آنتوریوم، گلایل و شب بو

برای خرید آنلاین تاج گل اعیانی آنتوریوم، گلایل و شب بو لینک زیر را لمس کنید:

۴. تاج گل اعیانی لیلیوم نارنجی و سفید:

اگر به دنبال تاج گلی نشاط آور و پر از انرژی مثبت هستید، تاج گل لیلیوم سفید و نارنجی را تهیه کنید. لیلیوم، گلی پرطرفدار است که به رنگهای زیبایی وجود دارد. برای ساختن این تاج گل اعیانی از ۴۰۰ شاخه گل لیلیوم نارنجی و ۱۰۰ گل لیلیوم سفید استفاده می شود. این تاج گل برای گرامیداشت افراد معروف و مراسمات بزرگ بسیار مناسب است. ارتفاع تاج گل لیلیوم نارنجی و سفید، حدود ۲ متر و ۲۰ سانتی متر است و توجه دیگران به خود جلب می کند. اگر دوست دارید در ذهن دیگران تاثیری عمیق بگذارید، این تاج گل زیبا را خریداری کنید و آنرا آنلاین سفارش دهید.

تاج گل ترحیم اعیانی

برای خرید آنلاین تاج گل اعیانی لیلیوم نارنجی و سفید لینک زیر را لمس کنید:

۵. تاج گل ختم دو طبقه ای آنتوریوم و ارکیده:

وقتی شاخه های آنتوریوم، در کنار گل ارکیده قرار می گیرد، تاج گلی زیبا خلق می کند. تاج گل دو طبقه ای آنتوریوم و ارکیده برای عرض تسلیت گزینه مناسبی است. برای ساختن این تاج گل دو طبقه ای، از ۱۲۰ شاخه آنتوریوم و ۵ شاخه گل ارکیده استفاده می شود. با خرید این تاج گل، از رنگهای یاسی، سفید و سبز گلهای موجود لذت می برید. رنگ گلهای موجود در این تاج گل بسیار زیبا و چشم نواز است. این تاج گل دو طبقه ای مقاومت خوبی دارد و تا چندین روز تازه و باطراوت می ماند.

تاج گل مراسم ختم

برای خرید آنلاین تاج گل مراسم ختم دو طبقه ای آنتوریوم و ارکیده لینک زیر را لمس کنید:

۶. تاج گل دوطبقه ای لوکس آنتوریوم و لیلیوم:

تاج گل آنتوریوم و لیلیوم، بسیار ویژه و لوکس است. اگر می خواهید در اطرافیان خود، حسی متفاوت ایجاد کنید، از این تاج گل استفاده کنید. باید بدانید که گلهای آنتوریوم و لیلیوم، ریشه ای هلندی دارند و از گلهای پرطرفدار در بازار ایران محسوب می شوند. رنگ گلهای آنتوریوم و لیلیوم به کار رفته در این تاج گل، بسیار چشم نواز است. تاج گل آنتوریوم و لیلیوم را در مراسم افتتاحیه و برای عرض تبریک و شادباش می توانید استفاده کنید. برای درست کردن تاج گل دوطبقه ای آنتوریوم و لیلیوم از ۹۰ شاخه گل آنتوریوم و ۸۰ شاخه لیلیوم استفاده می شود. این تاج گل  ترکیبی بی نظیر دارد. به شما قول می دهیم که از انتخاب این تاج گل زیبا پشیمان نخواهید شد.

تاج گل دو طبقه ای لوکس آنتوریوم و لیلیوم

برای خرید آنلاین تاج گل دو طبقه ای لوکس آنتوریوم و لیلیوم لینک زیر را لمس کنید:

۷. تاج گل لوکس سه طبقه ای آنتوریوم و اورینتال:

یکی دیگر از تاج گلهای خاص و لوکس، تاج گل سه طبقه ای آنتوریوم و اورینتال است. آنتوریوم، گلی متفاوت و پرطرفدار است که مقاومت بالایی در برابر گرما دارد. اورینتال نیز گلی ظریف و کلاسیک است که تنوع رنگی بالایی دارد. گل اروینتال، عمر زیادی دارد و مدتها سرحال و شاداب می ماند. گلهای به کار رفته در تاج گل سه طبقه ای آنتوریوم و اورینتال، به رنگهای صورتی، سبز، قرمز و ارغوانی هستند. اگر می خواهید در نظر دیگران، جایگاه خاصی برای خود ایجاد کنید، از تاج گل سه طبقه ای آنتوریوم و اورینتال استفاده کنید. هدیه دادن این تاج گل، باعث ایجاد خاطره ای خوش در ذهن اطرافیان و شادابی آنها می شود. این تاج گل سه طبقه ای، ابهت و زیبایی خاصی دارد و به دلیل ارتفاعی که دارد، توجه دیگران را به خود جلب می کند. برای ساخت این تاج گل لوکس، از ۴۵ شاخه گل آنتوریوم و ۱۲۰ شاخه گل اورینتال استفاده می شود. این تاج گل شیک برای مراسم افتتاحیه و گرامیداشتها بسیار مناسب است.

سفارش تاج گل افتتاحیه

برای خرید آنلاین تاج گل لوکس سه طبقه ای آنتوریوم و اورینتال لینک زیر را لمس کنید:

۸. تاج گل دوطبقه ای آنتوریوم، اورینتال، لیلیوم و میخک:

اگر دوست دارید حال و هوای دیگران خوب شود و حس شادابی و نشاط به آنها منتقل شود، تاج گل دو طبقه ای آنتوریوم، اورینتال، لیلیوم و میخک را سفارش دهید. این تاج گل شیک، برای مراسم افتتاحیه و گرامیداشتها مناسب است و ترکیب بی همتایی دارد. از هم نشینی گلهای آنتوریوم، اورینتال، لیلیوم و میخک، این تاج گل خاص حاصل می شود. برای ساختن این تاج گل دو طبقه ای از ۱۵ شاخه گل آنتوریوم، ۲۰ شاخه اورینتال، ۲۰ شاخه لیلیوم و ۱۵۰ شاخه میخک به دست می آید.  این تاج گل  تاج گلی خاص و خوشبو است.

تاج گل دو طبقه ای آنتوریوم، اورینتال، لیلیوم و میخک

برای خرید آنلاین تاج گل دو طبقه ای آنتوریوم، اورینتال، لیلیوم و میخک لینک زیر را لمس کنید:

۹. تاج گل افتتاحیه تک طبقه ای اورینتال و لیلیوم:

در مراسم افتتاحیه و گرامیداشتها می توانید از تاج گل افتتاحیه تک طبقه ای اورینتال و لیلیوم استفاده کنید. برای درست کردن این تاج گل زیبا، از ۱۰۰ شاخه گل اورینتال و ۱۰۰ شاخه گل لیلیوم استفاده می شود. ترکیب رنگ گلهای این تاج گل، بسیار ویژه و جذاب است. با سفارش تاج گل تک طبقه ای اورینتال و لیلیوم  در ذهن دیگران خاطره ای ماندگار باقی خواهید گذاشت. این تاج گل از مدلهای پروفروش ما برای مراسم افتتاحیه بویژه رستورانها می باشد.

تاج گل افتتاحیه تک طبقه ای اورینتال و لیلیوم

برای خرید آنلاین تاج گل افتتاحیه تک طبقه ای اورینتال و لیلیوم لینک زیر را لمس کنید:

۱۰. تاج گل لاکچری سه طبقه‌ای آنتوریوم، لیلیوم و آلسترمریا:

اگر به دنبال یک تاج گل لاکچری و لوکس هستید، تاج گل سه طبقه‌ای آنتوریوم، لیلیوم و آلسترمریا را تهیه کنید. آلسترمریا، یکی از پرطرفدارترین گلهای زینتی در جهان است و حضورش، به این تاج گل، زیبایی خاصی می دهد. این گل جذاب، علی رغم ظریف بودن گلبرگهایش، مقاومت خوبی در برابر گرمای هوا دارد. برای داشتن تاج گل سه طبقه‌ای آنتوریوم، لیلیوم و آلسترمریا از ۲۱۰ شاخه گل آنتوریوم، ۲۰۰ شاخه گل لیلیوم و ۳۰ شاخه آلسترمریا استفاده می شود. رنگ گلهای استفاده شده در این تاج گل لوکس، زیبا و رنگارنگ است. ارتفاع بالای این تاج گل توجه تمام اطرافیان را به خود جلب می کند. با سفارش این تاج گل سه طبقه ای، می توانید میزان توجه و احساس خود را به دیگران نشان دهید. این تاج گل لاکچری تاج گلی خاص و شگفت انگیز است.

تاج گل لاکچری سه طبقه‌ای آنتوریوم، لیلیوم و آلسترمریا

برای خرید آنلاین تاج گل لاکچری سه طبقه‌ای آنتوریوم، لیلیوم و آلسترمریا لینک زیر را لمس کنید:

بعد از خواندن پیشنهاد خرید ۱۰ تاج گل گران ، کدام یک از این ۱۰ تاج گل گران قیمت و خاص را پسندیدید؟
پیشنهاد خرید ۱۰ تاج گل گران را خواندید. امیدواریم که یکی از این تاج گلها را پسندیده باشید. پیشکش کردن تاج گل در مراسمات و مناسبت هایتان، باعث می شود احساسات خود را بهتر به دیگران نشان دهید. در این مطلب با ۱۰ تاج گل گران آشنا شدید. این تاج گلها بسیار خاص و زیبا هستند و برای مراسم افتتاحیه، بزرگداشت افراد معروف، نمایشگاه ها و رساندن پیام تبریک یا همدردی به دیگران مناسب هستند. هر کدام از این تاج گلها را می توانید از طریق سایت اینترنت گل سفارش دهید و تاج گل دلخواهتان را درب منزل خود دریافت کنید. تمام مدلهای گفته شده در مطلب پیشنهاد خرید ۱۰ تاج گل گران ، توسط هنرمندان سایت اینترنت گل آماده می شوند. گلهایی که توسط سایت اینترنت گل برای ساختن تاج گلها به کار می رود، با نشاط و با طراوت هستند و ماندگاری بالایی دارند. با توجه به سلیقه و موقعیت پیش رو، یکی از این تاج گلها را انتخاب کنید و ساخت آن را به سایت اینترنت گل بسپارید.

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =


WhatsApp chat