تاج گل – پیشنهاد خرید ۱۰ تاج گل ارزان ترحیم

خرید تاج گل

تاج گل – پیشنهاد خرید ۱۰ تاج گل ارزان ترحیم

تاج گل از مهمترین ابزار اظهار یادبود وگرامیداشت افراد و یا مراسمهای مهم است. تاج گلها در انواع مختلف تک طبقه ای، دو طبقه ای، سه طبقه ای  وجود دارند و در مناسبتهای مختلف ترحیم و تسلیت، افتتاحیه و …. بکار می روند. همین تنوع مدل و اندازه و کاربرد تاج گل ها باعث شده در رده های مختلف قیمتی تزیین و گل آرایی شوند. در این مقاله قصد داریم ۱۰ تاج گل ارزان قیمت را که در مناسبتهای گوناگون کاربرد دارد به شما معرفی کنیم تا با خیال راحت اقدام به تصمیم گیری و سفارش تاج گل مورد نظر خود بگیرید.

 

۱- تاج گل تک طبقه ای تسلیت شب بو، لیلیوم 

اگر قصد دارید برای تسلیت گویی و ادای احترام به بازماندگان از تاج گل استفاده کنید ما تاج گل تک طبقه ای تسلیت که ترکیبی از گل های شب بو و لیلیوم می باشد را به شما پیشنهاد می کنیم. گل لیلیوم گیاهی گرمسیری از گونه های آفریقایی است که علاقه زیادی به آفتاب و نور دارد. یکی از خواص این گل دفع کردن انرژی های منفی و زائد از بدن است.گل شب بو عطر مسحور کننده ای دارد بویژه در هنگام شب که دمای هوا کاهش پیدا می کند. این گل در رنگهای متنوع سوسنی، بنفش، صورتی و سفید عرضه می شود. شب بو ها هم چنین گلبرگ های پر پشتی دارند. سفارش این تاج گل تک طبقه ای تسلیت بسیار مقرون به صرفه و شکیل است.

برای خرید آنلاین تاج گل تک طبقه ای تسلیت شب بو، لیلیوم لینک زیر را لمس کنید:

 

۲- تاج گل ترحیم یک طبقه ای گلایل و لیلیوم

اگر بنا دارید برای زینت دادن به مجلس ترحیم دوستان و اقوام خود از عطر و بوی گل ها استفاده کنید تاج گل ترحیم یک طبقه ای که ترکیبی از گل های گلایل و لیلیوم می باشد گزینه مناسبی برای این کار است. این تاج گل هم مقرون به صرفه است و هم شکیل و زیباست. لیلیوم گیاهی گرمسیری است که نام فارسی آن، سوسن می باشد. زیبایی این گل به دلیل طیف رنگی گلبرگهای آن است که دیدگان را به خود جلب می کند و علاقمندان زیادی دارد. گل سوسن حساسیت زیادی به رطوبت دارد.گل گلایل نیز گلی خاطره ساز است. یکی از دلایل نامگذاری گل گلایل ترتیب قرار گیری گل ها در یک راسته می باشد که در واقع به معنای شمشیر است. این گل نمادی برای روان های پاک است و کاربری آن برای ادای احترام به مردگان است. یکی دیگر از ویژگی هایش اینست که دمگل ندارد. در واقع به صورت سرتاسری از بالا تا پایین گل دارد.

برای خرید آنلاین تاج گل ترحیم یک طبقه ای گلایل و لیلیوم لینک زیر را لمس کنید:

 

۳- تاج گل ترحیم تک طبقه ای شب بو، آنتوریوم

مراسم ترحیم در کشورمان همواره آداب و رسوم خاصی دارد. یکی از این رسوم تقدیم تاج گل به بازماندگان به نشانه یادبود و بزرگداشت است. با تاج گل ترحیم تک طبقه ای شب بو، ژربرا، آنتوریوم به بازماندگان ادای دین کنید. گیاه آنتوریوم زیبایی خاصی دارد. برگ های قلبی شکل آن جلوه ای خاص به گل بخشیده است. یکی از خواص این گل خاصیت تصفیه کنندگی هواست. گل های آنتوریوم زائده ای دم دار دارند. هم چنین نیازی به نور مستقیم خورشید ندارند. برای حفظ شادابی گل باید قسمت هایی که در سایه اند را به سمت نور تغییر داد.
گل شب بو نیز از جمله گیاهان زینتی می باشد که در شب هنگام، عطر بسیار دلنشینی دارد. علاوه بر آن گلهای آن رنگ های مختلف و متنوعی دارد. از جمله رنگ های این گیاه سفید، قرمز لاکی، بنفش کمرنگ، عنابی روشن و زرد کمرنگ می باشد.
گیاه ژربرا گیاهی گرمسیری است. برگ های گیاه به شکل حلقه وار از طوقه گیاه بالا می آید و به شکل کنگره است. سطح بالایی آن ها سبز تیره و سطح زیرین سبز کم رنگ می باشد. این گیاه از سه گلچه تشکیل شده است که در اندازه و رنگ با هم متفاوت هستند.

برای خرید آنلاین تاج گل ترحیم تک طبقه ای شب بو، آنتوریوم لینک زیر را لمس کنید:

 

۴- تاج گل گرامیداشت یک طبقه ای شب بو، لیلیوم، آنتوریوم

حتماً برای شما هم پیش آمده که به مناسبت گرامیداشت و پاسداشت روزهای مختلف از جمله روز کارگر و روز معلم یا به مناسبت حضور در یک همایش تجلیل و بزرگداشت به فکر تهیه تاج گل افتاده باشید. ما تاج گل گرامیداشت یک طبقه ای که ترکیبی از گل های شب بو، لیلیوم و آنتوریوم است را به شما پیشنهاد می دهیم.
گل های تزئینی به کار رفته در این تاج گل شکوه و عظمت خاصی به برگزاری این مراسم آیینی خواهد داد. بوی گل های شب بو، فضای مجلس را معطر خواهد کرد طوری که احساس خوشایندی به همه مدعوین دست خواهد داد. گل های آنتوریوم نیز با گل های قلبی شکل و زیبایی که دارند چشم نوازی می کنند و توجه مدعوین را به خود جلب می کنند. یکی دیگر از گل های این مجموعه، گل لیلیوم است بسیار لطیف است و انرژی های منفی بدن را دفع می کند طوری که احساس خوشایندی به انسان دست می دهد.

برای خرید آنلاین تاج گل گرامیداشت یک طبقه ای شب بو، لیلیوم، آنتوریوم لینک زیر را لمس کنید:

 

۵- تاج گل ترحیم شب بو، آنتوریوم

از مهمترین برنامه های در نظر گرفته شده برای اموات، مجالس یادبود و ذکر می باشد که تحت عنوان مجالس سوم، هفتم، چهلم و سالگرد تعریف شده است. پیشنهاد ما به شما اینست که با انتخاب تاج گل ترحیم که ترکیبی از گل های شب بو و آنتوریوم است خاطره خوشی برای ادای احترام به بازماندگان رقم بزنید. گل های شب بو بسیار زیبا هستند و رنگ های متنوعی دارند. ارتفاع این گل بین ۶۰ تا ۱۸۰ سانتی متر می باشد و جزء گیاهان زینتی به حساب می آید. گل شب بو یکی از گلهای پر طرفدار نزد ایرانیان است که دارای رنگ های سفید، بنفش می باشد. گل های آنتوریوم نیز با گل های برجسته و بسیار زیبا و قرمز براق و مومی شکل، مورد توجه همگان قرار دارند. این گل ها در خانواده گل های زودرنج قرار دارند به همین دلیل حرارت زیاد برای آنها مناسب نیست. این تاج گل ترحیم بسیار مقرون به صرفه است.

برای خرید آنلاین تاج گل ترحیم شب بو، آنتوریوم لینک زیر را لمس کنید:

 

۶- تاج گل ترحیم تک طبقه ای شب بو، گلایل، لیلیوم

تاج گل ترحیم تک طبقه ای با ترکیبی از گلهای شب بو، گلایل و لیلیوم، تحفه مناسبی است که می توانید به رسم یاد بود جهت شادی روح و مغفرت اموات به صاحب مجلس تقدیم کنید و با این کار شور و تازگی به مجلس ببخشید. این تاج گل بسیار شکیل است طوری که شکوه و عظمت خاصی به مجلس خواهد داد. شکل حلقه وار گل گلایل بسیار چشم نواز است. این گل جزء گیاهان زینتی به حساب می آید و برگ های شمشیری شکل دارد. هم چنین عطر گلهای شب بو، قادر است میهمانان را مست کند. شکل برگ های آن بیضی و نیزه ای شکل است و نوع کم پر و پر پر آن موجود می باشد. برگ های حلقه وار این گیاه از ساقه بالا می آید و ارتفاع آن تا ۵۰ سانتی متر می شود و دارای تنوع رنگ زیاد می باشد. گل ژربرا نیز زیبایی خاصی دارد و چشم نواز است. لیلیوم شامل گلچه های شعاعی حاشیه ای، گلچه های صفحه مرکزی و گلچه های حد واسط است. لیلیوم گیاهی گرمسیری است که قادر است انرژی های منفی بدن را دفع کند.

برای خرید آنلاین تاج گل ترحیم دو طبقه ای شب بو، گلایل، لیلیوم لینک زیر را لمس کنید:

 

۷- تاج گل ترحیم تک طبقه ای آنتوریوم، گلایل

حتماً تا به حال با حضور در مجالس ترحیم، به وجود تاج گل های مختلف که از طرف مردم به بازماندگان اهدا شده پی برده اید. ما به شما تاج گل ترحیم تک طبقه ای آنتوریوم، شب بو ، گلایل را پیشنهاد می کنیم. این تاج گل بسیار با شکوه است و جلوه فوق العاده ای دارد. گل آنتوریوم دارای برگهای پهن، سبز تیره و طول بیش از ۱۸ سانتیمتر می باشد. این گلها در رنگ های قرمز، صورتی، زرد و یا سفید در دسترس می باشد. هم چنین بسیار با دوام و ماندگار است. علاوه بر این خاصیت تصفیه کنندگی هوا نیز دارد و همچنین قادر هستند هر انسانی را مدهوش کند. این گلها مقاومت خوبی در برابر سرما دارند و بسیار شادابند. گلهای گلایل نیز به خاطر اشکال حلقه وار، بیضی و نیزه ای شکل بسیار مورد استقبال هستند. برگ های این گل شمشیری شکلند. با خرید این تاج گل دو طبقه خاطره ای ماندگار در ذهن ها ثبت کنید.

برای خرید آنلاین تاج گل ترحیم دو طبقه ای آنتوریوم، گلایل لینک زیر را لمس کنید:

 

۸- تاج گل ترحیم تک طبقه ای گلایل، آنتوریوم، لیلیوم

مجالس ترحیم همواره با تقدیم تاج گل به بازماندگان تازه گذشته همراه است.شما می توانید با تقدیم تاج گل ترحیم تک طبقه که ترکیبی از گل های گلایل، آنتوریوم و لیلیوم می باشد خاطره ساز شوید. برگ های گل آنتوریوم دارای طول ۱۵ تا ۴۵ سانتی متر می باشند. هر گل آنتوریوم شامل گلچه های شعاعی حاشیه ای، گلچه های صفحه مرکزی و گلچه های حد واسط است. آنتوریوم گیاهی گرمسیری است که قادر است انرژی های منفی بدن را دفع کند. گل لیلیوم را هم که حتماً می شناسید. عطر ماندگار آن در مشام بسیاری از ما ایرانیان ثبت شده است. محل نگهداری لیلیوم باید خنک باشد. گلایل یکی از گیاهان زینتی است که دارای گل های رنگارنگ و متنوعی نیز می باشد. سفید، قرمز لاکی، بنفش کمرنگ، عنابی روشن و زرد کمرنگ از جمله رنگ های متنوع آن می باشند. اشکال حلقه وار گل گلایل نیز جلوه خاصی به این گل بخشیده که آن را تماشایی می کند. برگ های این گل نیز بسیار دیدنی و شمشیری شکل می باشند.

برای خرید آنلاین تاج گل ترحیم دو طبقه ای گلایل، آنتوریوم و لیلیوم لینک زیر را لمس کنید:

 

۹- تاج گل ختم تک طبقه ای گلایل، داوودی، آنتوریوم

یکی از کارهای نیکی که می توانید انجام دهید اهدای تاج گل به رسم یادبود و بزرگداشت درگذشته است. ما تاج گل ختم دو طبقه ای که ترکیبی از گلهای گلایل، داوودی و آنتوریوم می باشد را به شما پیشنهاد می دهیم. گلهای داوودی به خاطر عطری که دارند همواره مورد توجه همگان قرار دارند. عطر این گل بسیار روح نواز است ضمن اینکه بسیار شکیل و با شکوه است. گل گلایل قادر است هر چه انرژی بد در بدن وجود دارد را دفع کند. این گیاه گرمسیری است و برگهای کنگره ای شکل دارد. این گل از سه گلچه تشکیل شده است که در اندازه و رنگ با هم فرق دارند. این گیاه بسیار زود رنج و حساس است و به دلیل گل های برجسته  رنگ همواره مورد اقبال عمومی قرار دارد. آنتوریوم نیز دارای برگهای پهن و سبز تیره می باشد که جلوه ای خاص به تاج گل بخشیده است. این تاج گل ختم یک طبقه بسیار شکیل و مقرون به صرفه است.

برای خرید آنلاین تاج گل ختم دو طبقه ای گلایل، داوودی، آنتوریوم لینک زیر را لمس کنید:

 

۱۰- تاج گل ترحیم تک طبقه ای گلایل و رز

اهدای تاج گل یکی از رسومی است که امروزه بسیار مورد استقبال واقع شده و نشانه ای از تکریم و یاد بود اموات است. ما به شما تاج گل ترحیم تک طبقه ای گلایل و رز را پیشنهاد می کنیم. در عین حال که این تاج گل هزینه بسیار کمی دارد بسیار با شکوه است. با خرید این تاج گل زینت بخش مجلس صاحب عزا باشید. گلبرگ‌های گل رز همواره از دیرباز به دلیل عطر و ریزمغذی‌های فراوانش مورد توجه بوده ست. علاوه بر این رنگ های مختلف گل رز نیز حاوی پیغام است. به عنوان مثال رز سفید، نماد پاکی، خلوص و جذابیت است. رز صورتی بیانگر جذابیت، لطافت و زیبایی است . رز زرد پیام رسان گرمی و صمیمیت است. رز هلویی بیانگر تشکر و قدردانی است. گلهای گلایل نیز به خاطر حالت حلقه وار، بیضی و نیزه ای شکل زینت خاصی به تاج گل خواهند داد و از دیر باز مورد استقبال واقع شده اند.

برای خرید آنلاین تاج گل ترحیم تک طبقه ای گلایل و رز  لینک زیر را لمس کنید:

 

اشتراک گذاری پست

1 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + هفده =


WhatsApp chat