نکات مهم برای خرید باکس گل هدیه

خرید باکس گل هدیه

نکات مهم برای خرید باکس گل هدیه

خرید باکس گل هدیه می‌تواند یکی از خاص ترین و زیباترین هدایایی باشد که شما به عزیزان خود هدیه دهید. بیشتر افراد جامعه به گل‌ها علاقه دارند و از گرفتن هدایایی مثل باکس گل هدیه و دسته گل استقبال می کنند. اما برای اینکه یک خرید باکس گل هدیه عالی داشته باشیم باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ در ادامه همراهمان باشید تا نکات مهم برای خرید باکس گل هدیه و ترکیب ‌های زیبا برای باکس گل را به شما بگوییم.

 

نکات مهم برای خرید باکس گل هدیه

 

باکس گل رز ایرانی یا هلندی؟ مسئله اینست!

برای خرید باکس گل هدیه، ابتدا نوع گل مورد نظرتان را مشخص کنید. گل رز یکی از محبوب ترین گل‌ها در میان مردم است. گل رز نماد عشق آسمانی، صداقت، پاکدامنی و علاقه شدید است. در باکس گل‌‌های پر تقاضا، گل رز نقش اساسی برای ساخت آن دارد. با این حال انتخاب گل بستگی به سلیقه و بودجه شما دارد.
همچنین اگر از علاقه مندان گل رز هستید، برای آشنایی بیشتر با معانی گل رز، روی این مقاله کلیک کنید.

خرید باکس گل هدیه تولد دوست

اگر ‌می‌خواهید جعبه گل را به دوست خود هدیه دهید، گل‌‌هایی با رنگ زرد انتخاب کنید؛ زیرا رنگ زرد نماد شادی و روابط دوستانه است. گل‌‌های سفید به معنای پاکی و معصومیت هستند و گل‌‌های صورتی برای تشکر و قدردانی به کار می روند. اگر ‌می‌خواهید عشق شدید خود را به کسی ابراز کنید، به سراغ باکس گلی بروید که گل‌‌های آن قرمز رنگ است. بسیاری از افراد، در هنگام خرید باکس گل نامزدی به سراغ گل‌‌های رز قرمز می روند.

 

خرید باکس گل

باکس گل هدیه

قیمت باکس گل شیشه ای و کوچک

وقتی ‌می‌خواهید برای خرید باکس گل هدیه اقدام کنید، باید باکس گل را متناسب با هزینه ای که برای این کار در نظر گرفته اید انتخاب کنید. شما می‌توانید مدل‌های مختلف باکس گل مناسب برای هدیه دادن را مشاهده کنید و با توجه به سلیقه و بودجه خودتان، باکس گلی که دوست دارید را انتخاب کنید.
نوع گلی که برای خرید باکس گل هدیه انتخاب می‌کنید در هزینه تمام شده باکس گل تاثیر بسزایی دارد.

خرید باکس گل ارزان قیمت

برای اینکه باکس گل ارزان قیمتی داشته باشید بهتر است از گل‌های ارزان تر و همچنین رایج تر استفاده کنید. گل‌های کمیاب و خاص مثل هورتانسیا یا ارکیده، علاوه بر زیبایی و ظاهری لوکس، قیمت بالاتری هم دارند.

خرید باکس گل خالی یا به همراه هدیه دیگر؟

اگر فقط ‌می‌خواهید باکس گل هدیه دهید، بهتر است باکس گلی با گل‌‌های شیک و خاص هدیه دهید؛ اما اگر ‌می‌خواهید همراه با جعبه گل، هدیه‌‌های دیگری مانند عطر، حلقه ازدواج و… بدهید، می‌توانید باکس گلی با قیمت کمتر انتخاب کنید و هدیه خود را درون آن قرار دهید. البته به فرد مقابل بگویید که هدیه دیگری درون جعبه گل قرار دارد و با این کار، زیبایی و هیجان کادوی خود را چندین برابر کنید.

خرید باکس گل ارزان

انواع باکس گل

تزئین باکس گل

اگر ‌می‌خواهید هدیه شما واقعا خاص و متفاوت باشد، به دنبال جعبه گلی بروید که به صورت حرف اول اسم طرف مقابل درست شده باشد. شما می‌توانید چنین جعبه ای را تهیه کنید و از گلفروش بخواهید که آن را با گل‌‌های موردنظر شما گل آرایی کند.
برای خرید باکس گل هدیه، آن را متناسب با تم جشن تولد یا مراسمی که دعوت شد‌ه اید خریداری و جعبه گل خود را با خلاقیت تهیه کنید. با این کار، می‌توانید هدیه های جالب و زیبا بخرید و طرف مقابل خود را شگفت زده کنید.
همچنین می‌توانید بیتی زیبا از شعر‌های شاعران قدیمی بنویسید و آن را به همراه جعبه گل به طرف مقابلتان هدیه دهید.

تعداد گل‌ها در باکس گل

در خرید باکس گل هدیه به تعداد گل‌‌های موجود در باکس گل هم فکر کنید. این موضوع به هزینه موردنظر شما و نوع آرایش گل‌ها در باکس گل بستگی دارد. تعداد شاخه‌‌های گل مورد استفاده در باکس گل هدیه مفهوم خاصی دارد. تعداد ۹ شاخه گل رز، نماد عشق ابدی است و ۱۳ شاخه گل رز، نشانه دوستی ابدی و وفاداری است.

برای خرید باکس گل هدیه زیبا بهتر است مدل‌‌های متنوعی را مشاهده کنید و همچنین از کسب و کار گلفروشی مشاوره بگیرید. با این کار، بهتر می‌توانید باکس گل موردنظر خود را انتخاب کنید. در اینترنت گل، نمونه‌‌های زیادی از باکس گل وجود دارد که همگی آنها زیبا و خاص هستند. گلفروشی آنلاین اینترنت گل، ایده‌‌هایی جدید و زیبا دارد و شما می‌توانید با خیال راحت باکس گل هدیه خود را از بین آنها انتخاب کنید.

 

معرفی گل مناسب در خرید باکس گل هدیه

برای انتخاب و خرید باکس گل هدیه، بهتر است بدانید چه ترکیب‌‌هایی از گل‌ها، باکس گل و هدیه ای زیبا برای شما می سازند.

  • گل لیلیوم: قدمت گل لیلیوم به ۳ هزار سال پیش برمی‌گردد. گل لیلیوم زیبایی و جذابیت خاصی دارد و به رنگ‌های زیبایی در طبیعت می رویند. بهترین رنگ‌های گل لیلیوم، رنگ صورتی و سفید است. گل لیلیوم سفید، به معنی پاکی، خلوص، فروتنی و ایمان است. گل لیلیوم صورتی به معنای ثروت و عظمت است. ترکیب لیلیوم سفید و صورتی در دسته گل و سبد گل بسیار زیبا است و ترکیبی عالی برای خرید باکس گل هدیه به شمار می رود.
  • گل ارکیده: ارکیده به دلیل زیبایی و تنوع رنگی، بسیار محبوب است. گل ارکیده نماد ظرافت، عشق، لطافت و احترام است. گل ارکیده از جمله گل‌‌هایی محسوب ‌می‌شود که کمی قیمت آن بالا است. اگر هزینه باکس گل برای شما مهم نیست، پس به سراغ باکس گل ارکیده بروید.
  • گل زنبق: برای خرید باکس گل هدیه ارزان قیمت، گل زنبق انتخاب خوبی است. گل زنبق، ماندگاری خوبی دارد و ارزان است. گل زنبق به معنای پایبندی به عهد و پیمان است و معنای تندرستی، سلامتی، امید و ایمان هم می دهد. حتی اگر ‌می‌خواهید به عیادت فردی بیمار بروید، باکس گل زنبق را برای او ببرید.
  • گل آلسترومریا: آلسترومریا، در فصل گرما به بازار می آید و بیش از ۵۰ نوع و رنگ دارد. ماندگاری گل آلسترومریا طولانی است. گل آلسترومریا، نماد عشق جاودان و کمال زیبایی است. پیچ و تاب گل آلسترومریا بسیار زیبا و چشم نواز است. این گل را می‌توانید به دوستان صمیمی خود نیز هدیه دهید. باکس گل آلسترومریا از جمله انتخاب ‌های مناسب برای عشق و دوستی و گزینه خوبی برای خرید باکس گل هدیه است.
  • گل آنتوریوم: گلبرگ‌های گل آنتوریوم به شکل قلب است و در روز‌های مهم مانند روز مادر و ولنتاین بسیار خریداری ‌می‌شود. گل آنتوریوم قرمز یا زرشکی، از جمله گل‌‌های خاص و زیبا است. از جمله مزیت‌های گل آنتوریوم می توان به تنوع رنگی و ماندگاری بالای آن اشاره کرد. آنتوریوم هم از جمله گل‌‌های گران قیمت است. آنتوریوم نماد عشق شدید و صادقانه بوده و همچنین باکس گل آنتوریوم از جمله خاص‌ترین و لاکچری‌ترین باکس گل‌ها است. گل آنتوریوم در دسته گل عروس هم استفاده ‌می‌شود.
  • گل ژربرا: بیش از ۲۰۰ نوع گل ژربرا وجود دارد و در هر چهار فصل سال قابل تهیه است. قیمت گل ژربرا بسیار مناسب هست. گل ژربرا برای تزئین سفره عقد و عروسی هم بسیار به کار می رود. گل ژربرا نماد زیبایی، خوشبختی و خلاقیت است. اگر ‌می‌خواهید باکس گل شاداب و زیبایی تهیه کنید، به سراغ گل ژربرا بروید. ژربرا به خاطر تنوع در رنگ‌هایش به عنوان رنگین کمان رنگها شناخته ‌می‌شود.

سخن آخر
در این مطلب با نکاتی که برای خرید باکس گل هدیه باید به آنها توجه کنید و همچنین با ترکیب زیبا و لوکس گل‌ها برای ساخت یک باکس گل زیبا آشنا شدید. پیشنهاد می‌کنیم به صفحه باکس گل و محصولات اینترنت گل مراجعه کنید و از مدل‌‌های متنوع ما برای خرید باکس گل هدیه ایده بگیرید. همچنین اگر نیاز به راهنمایی و مشاوره برای قیمت باکس گل یا قیمت گل رز و دیگر گل‌ها دارید، با شماره‌های واتساپ و تلگرام ما در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 5 =


WhatsApp chat