راهنمای خرید تاج گل ترحیم

خرید تاج گل ترحیم

راهنمای خرید تاج گل ترحیم

تقدیم تاج گل ترحیم یا سبد گل در بیشتر کشورهای دنیا رایج است. در فرهنگ‌های مختلف برای کسی که از دنیا می‌ رود، مراسمی برگزار می کنند. روز اول از دنیا رفتن انسان که همراه با خاکسپاری است، برای خانواده داغدار یکی از بدترین روزها است.
دادن تاج گل ترحیم به عزیزان و خانواده داغدار برای مراسم ختم و ترحیم یکی از سنت‌های رایج در کشور ما شده است. در زمان اندوه و ناراحتی از دست دادن عزیز در خانواده، اطرافیان به دنبال راهی برای تسلی خاطر بازماندگان هستند و ازین رو استفاده از تاج گل ترحیم یکی از راه‌های مناسب برای تسکین و همدردی با آنها است.
خارج از فرهنگ و رسوم مختلف، به صورت ذاتی بعد از فوت یک انسان، دیگران برای همدردی با خانواده متوفی برای آنها گل می برند، که این می تواند به صورت تاج گل ترحیم یا سبد گل ترحیم باشد. خرید تاج گل تسلیت برای شرکت در مراسم خاکسپاری یا یادبود، نه تنها باعث تسکین و آرامش خانواده متوفی می شود بلکه جزیی از آداب شرکت در چنین مراسمی است.

 

سفارش تاج گل ترحیم

تاج گل ترحیم ارزان

خرید تاج گل ترحیم ارزان و مناسب

  • برای تسلی خاطر بازماندگان، بهتر است از یک تاج گل مناسب ختم و تسلیت یا سبد گل ترحیم استفاده کنید.
  • در صورتی‌که به دلایلی مثل مشغله کاری، امکان شرکت در مراسم ختم را نداشتید، بهتر است با ارسال تاج گل تسلیت به همراه یک کارت تسلیت در مراسم ختم، تسلیت خود را ابراز کرده و اینگونه به خانواده عزادار احترام خود را نشان دهید. با این کار احساس همدردی خود را به خانواده متوفی نشان میدهیم.

 

تاج گل ترحیم بهشت زهرا

مهم است که بدانیم در تاج گل ترحیم چه گل‌هایی استفاده کنیم تا مناسب برای شرایط آن روز باشد. با دانستن گل‌های مناسب و انواع تاج گل ترحیم، به سادگی و بدون نیاز به صرف زمان بسیار، می توانید تاج گل ترحیم را انتخاب و خریداری کنید.

مهمترین نکته‌ای که در انتخاب تاج گل تسلیت برای مراسم خاکسپاری و یادبود اهمیت دارد استفاده از ترکیبی است که باعث ایجاد فضایی آرامش‌بخش گردد و فضای درونی داغ دیدگان را به فضایی پر از آرامش و به دور از استرس تبدیل کند

همچنین در تهیه تاج گل تسلیت باید شرایط طرف مقابلتان را هم در نظر بگیرید. اینکه بازمانده شخص متوفی با شما چه نسبتی دارد. آیا با هم همکار هستید؟ یا اینکه نسبت فامیلی دارید؟ و شاید از دوستان صمیمی همدیگر هستید. با توجه به این موارد، تاج گل خود را انتخاب کنید.

 

گل‌های مناسب برای تاج گل ترحیم

در انتخاب گل برای تاج گل ترحیم بهتر است از گل‌هایی استفاده کنید که ماندگاری بیشتری دارند. در تاج گل عزادارای معمولا از گل‌های زیر بیشتر استفاده می شود:

  • گل گلایل که از گل‌های رایج در تاج گل ترحیم بوده و نماد همدردی و عرض تسلیت است. گل گلایل در بیشتر سبد گل‌ها و تاج گل استفاده می شود. گلایل به دلیل اینکه ظاهر انبوه و پر گلی دارد در تاج گل‌های ترحیم استفاده میشود.
  • گل مریم که نشان از پاکی و صداقت دارد.
  • گل داوودی که با توجه به قیمت مناسب و زیبایی آن، در تاج گل‌ بسیار استفاده می شود. گل داوودی سفید مناسب برای نشان دادن غم استفاده می شود و پاکی را می رساند. معمولا ترکیب تاج گل داوودی و گلایل، انتخاب زیبا و باشکوهی را رقم می‌زند.
  • گل آنتوریوم از جهت اینکه شکوه و جلوه زیبایی به تاج گل می دهد استفاده می شود. قیمت گل آنتوریوم معمولا نسبت به گل‌های دیگر بالاتر بوده و در رنگ‌های قرمز، صورتی و سفید استفاده می شود.
  • گل لیلیوم یکی دیگر از گل‌های پرکاربرد در تاج گل تسلیت است که نشان از احترام برای روح از دست رفته دارد.
  • گل رز، که از گل‌های زیبا و جذاب است هم در مراسم شادی به کار می رود و هم در مراسم‌های ترحیم و یادبود. گل رز سفید در تاج گل‌های تسلیت کاربرد زیادی دارد و میتوان آن را با گل‌هایی مانند لیلیوم ترکیب کرد.
  • و گل‌های دیگری مانند ژربرا، شب بو و… که بنابر سلیقه تزئین‌کار و بودجه شما، در تاج گل ترحیم استفاده می شود. میتوان از ترکیب رنگ‌های آرامش بخش برای تزئین تاج گل استفاده کرد.

 

تاج گل برای تسلیت

تاج گل ترحیم

گل آرایی تاج گل ترحیم

در تاج گل ترحیم، گل‌های با ارتفاع بلندتر در پس زمینه قرار می گیرند، مثل گل گلایل یا شب بو؛ و در کانونِ تاج گل، گل‌هایی که ارتفاع کمتری دارند و معمولا کروی شکل هستند با تعداد کمتر استفاده می شوند. گل آرایی تاج گل باید به گونه‌ای باشد که مناسب برای قراردادن در ورودی مسجد یا منزل خانواده داغدار باشد.

سفارش تاج گل ترحیم در شهرهایی مانند اصفهان، کرج و تهران

دیگر خرید تاج گل به سختی گذشته نیست. برای سفارش تاج گل ترحیم می توانید به بخش تاج گل وبسایت اینترنت گل مراجعه کرده و مطابق با بودجه و سلیقه خود، محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید. سفارش تاج گل عزاداری در اکثر شهرهای ایران مانند تهران، اصفهان و کرج به راحتی امکان پذیر بوده و به چندین روش خرید آن انجام می شود؛ مانند: مراجعه به بازار گل هر شهر (به طور مثال بازار گل شهید محلاتی در تهران)، گلفروشی‌های سطح شهر و روش راحت و ارزانِ آن، رجوع به گلفروشی‌های آنلاین است.
سفارش تاج گل یادبود موضوعی است که باید در بکار بردن نوع گل‌ دقت کافی داشته باشید چرا که گل‌ها و رنگ‌های متنوع آنها احساس‌های متفاوتی را در درون انسان‌ها ایجاد می کند. برای همین تاج گل یادبود شما باید شامل دسته‌ای از گل‌های مناسب برای چنین مراسمی باشد تا به خوبی پیام و احساس شما را به مخاطبتان برساند.

تاج گل ترحیم خیریه و محک

جالب است بدانید برخی از افراد برای شادمانی روح از دست رفته، بجای هزینه برای خرید تاج گل، هزینه آن را وقف موسسات خیریه مانند محک می کنند.

قیمت تاج گل ترحیم ارزان

در اینترنت گل، انواع مختلفی از تاج گل بنابر نیاز، سلیقه و بودجه شما وجود دارد از قبیل : تاج گل ترحیم تک طبقه ای، تاج گل ترحیم دو طبقه ای، تاج گل سه طبقه ای، تاج گل ترحیم شطرنجی، تاج گل ترحیم درباری و تاج گل چند تکه ای.
برای خرید تاج گل نیازی به نگرانی نیست، کافیست به وبسایت ما مراجعه کرده و مطابق با درخواست و نیاز و بودجه خود، بهترین انتخاب تاج گل را داشته باشید.

 

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نکات لازم درباره خرید تاج گل ترحیم و گل‌هایی که مناسب برای تاج گل ترحیم هستند آشنا کنیم. امیدواریم که همیشه شادی برای شما و عزیزانتان باشد، اما اگر برای چنین روزی نیاز به خرید تاج گل داشتید آن را به اینترنت گل بسپارید و ذهن خود را درگیر تهیه آن نکنید.

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 5 =


WhatsApp chat